Informacje

Orzeł Wólka Niedźwiedzka

Orzeł Wólka Niedźwiedzka

KS TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka

Adres

-
36-050
Sokołów Małopolski
Podkarpackie

Kontakt




Drużyny

Nazwa Kategoria wiekowa
Pierwsza drużyna Seniorzy
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Klasa Okręgowa Rzeszów sezon 2018/2019
Klasa Okręgowa Rzeszów Sezon 2014/2015
Klasa Okręgowa Rzeszów Sezon 2011/2012
Klasa Okręgowa Rzeszów Sezon 2010/2011
Klasa Okręgowa Rzeszów Sezon 2009/2010
A - Klasa Rzeszów gr. II (Łańcut) Sezon 2017/2018
A - Klasa Rzeszów gr. II (Łańcut) sezon 2016/2017
A - Klasa Rzeszów gr. II (Łańcut) Sezon 2015/2016
A - Klasa Rzeszów gr. II (Łańcut) Sezon 2008/2009
A - Klasa Rzeszów gr. II (Łańcut) Sezon 2007/2008
A - Klasa Rzeszów gr. II (Łańcut) Sezon 2006/2007
A - Klasa Rzeszów gr. II (Łańcut) Sezon 2005/2006
Puchar Polski - Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica Sezon 2014/2015
Puchar Polski - Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica Sezon 2011/2012
Puchar Polski - Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica Sezon 2010/2011
Puchar Polski - Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica Sezon 2009/2010
Puchar Polski - Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica Sezon 2005/2006
Puchar Polski - Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica Sezon 2001/2002
Baraże o udział w klasie okręgowej, grupa: Rzeszów Sezon 2006/2007
B - Klasa Rzeszów gr. IV (Łańcut) Sezon 2004/2005
B - Klasa Rzeszów gr. IV (Łańcut) Sezon 2003/2004
B - Klasa Rzeszów gr. IV (Łańcut) Sezon 2002/2003
B - Klasa Rzeszów gr. IV (Łańcut) Sezon 2001/2002
C - Klasa Rzeszów-Łańcut gr. II Sezon 2000/2001
C - Klasa Rzeszów-Łańcut gr. II Sezon 1999/2000
Druga drużyna Seniorzy
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
B - Klasa Rzeszów gr. IV (Łańcut) Sezon 2011/2012
A2 Junior starszy U18
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
RZESZÓW: A1 JUNIOR "KL.A JUN ST.ŁAŃ T-18" GRUPA 3 Sezon 2016/2017
A - Klasa Juniorów Starszych Łańcut Sezon 2009/2010
A - Klasa Juniorów Starszych Łańcut Sezon 2008/2009
B1 Junior młodszy U17
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
RZESZÓW: B1 JUNIOR "KL.A JUN.MŁ.ŁAŃ T-20" GRUPA 2 Sezon 2015/2016
A - Klasa Juniorów Młodszych Łańcut Sezon 2014/2015
RZESZÓW: A1 JUNIOR "KL.A JUN ST.ŁAŃ T-18" GRUPA 3 Sezon 2013/2014
RZESZÓW: A1 JUNIOR "KL.A JUN ST.ŁAŃ T-18" GRUPA 3 Sezon 2011/2012
RZESZÓW: A1 JUNIOR "KL.A JUN ST.ŁAŃ T-18" GRUPA 3 Sezon 2007/2008
RZESZÓW: A1 JUNIOR "KL.A JUN ST.ŁAŃ T-18" GRUPA 3 Sezon 2006/2007
RZESZÓW: A1 JUNIOR "KL.A JUN ST.ŁAŃ T-18" GRUPA 3 Sezon 2005/2006
RZESZÓW: A1 JUNIOR "KL.A JUN ST.ŁAŃ T-18" GRUPA 3 Sezon 2004/2005
RZESZÓW: A1 JUNIOR "KL.A JUN ST.ŁAŃ T-18" GRUPA 3 Sezon 2003/2004
RZESZÓW: A1 JUNIOR "KL.A JUN ST.ŁAŃ T-18" GRUPA 3 Sezon 2002/2003
C1 Trampkarz starszy U15
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Klasa Okręgowa Trampkarzy Starszych Łańcut Sezon 2009/2010
Klasa Okręgowa Trampkarzy Starszych Łańcut Sezon 2008/2009
C2 Trampkarz młodszy U14
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Rzeszów C2: Trampkarz młodszy T-23 sezon 2015/2016
Klasa Okręgowa Trampkarzy Młodszych Rzeszów Sezon 2014/2015
Klasa Okręgowa Trampkarzy Młodszych Rzeszów Sezon 2010/2011
E1 Orlik starszy U11
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
RZESZÓW: E1 ORLIK GRUPA 3 Sezon 2017/18

Data powstania

Brak daty powstania klubu.

Barwy

Strony internetowe

    Brak dodanych stron internetowych.

Opis

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości