Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Junak Rzeszów - Słocina
0:13
Strug Tyczyn
Aramix Niebylec
6:1
Resovia Rzeszów
LKS Trzebownisko
17:0
Orzeł Wysoka Głogowska
KS Przybyszówka
6:0
Plantator Nienadówka
Czarni Czudec
19:0
Wisłok Strzyżów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
1:0
KS Przybyszówka
Aramix Niebylec
9:2
Czarni Czudec
Plantator Nienadówka
0:5
LKS Trzebownisko
Wisłok Strzyżów
4:4
Junak Rzeszów - Słocina
Resovia Rzeszów
7:1
Orzeł Wysoka Głogowska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wysoka Głogowska
3:1
Plantator Nienadówka
Junak Rzeszów - Słocina
0:15
Aramix Niebylec
LKS Trzebownisko
6:4
Strug Tyczyn
KS Przybyszówka
12:1
Wisłok Strzyżów
Czarni Czudec
1:5
Resovia Rzeszów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Aramix Niebylec
4:0
KS Przybyszówka
Resovia Rzeszów
2:0
Plantator Nienadówka
Czarni Czudec
7:1
Junak Rzeszów - Słocina
Strug Tyczyn
5:1
Orzeł Wysoka Głogowska
Wisłok Strzyżów
2:15
LKS Trzebownisko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wysoka Głogowska
9:1
Wisłok Strzyżów
Junak Rzeszów - Słocina
0:6
Resovia Rzeszów
LKS Trzebownisko
0:10
Aramix Niebylec
KS Przybyszówka
4:1
Czarni Czudec
Plantator Nienadówka
4:1
Strug Tyczyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Junak Rzeszów - Słocina
1:4
LKS Trzebownisko
Aramix Niebylec
7:2
Orzeł Wysoka Głogowska
Resovia Rzeszów
0:1
Strug Tyczyn
Czarni Czudec
1:6
KS Przybyszówka
Wisłok Strzyżów
0:7
Plantator Nienadówka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
0:0
Wisłok Strzyżów
Orzeł Wysoka Głogowska
1:2
Czarni Czudec
Plantator Nienadówka
3:3
Aramix Niebylec
LKS Trzebownisko
4:1
Junak Rzeszów - Słocina
KS Przybyszówka
1:1
Resovia Rzeszów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Junak Rzeszów - Słocina
1:7
Orzeł Wysoka Głogowska
Aramix Niebylec
6:5
Strug Tyczyn
Resovia Rzeszów
8:0
Wisłok Strzyżów
Czarni Czudec
3:1
Plantator Nienadówka
KS Przybyszówka
0:0
LKS Trzebownisko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
6:1
Czarni Czudec
Orzeł Wysoka Głogowska
2:5
KS Przybyszówka
LKS Trzebownisko
1:6
Resovia Rzeszów
Plantator Nienadówka
7:1
Junak Rzeszów - Słocina
Wisłok Strzyżów
0:13
Aramix Niebylec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
- : -
Junak Rzeszów - Słocina
Orzeł Wysoka Głogowska
- : -
LKS Trzebownisko
Plantator Nienadówka
- : -
KS Przybyszówka
Wisłok Strzyżów
- : -
Czarni Czudec
Resovia Rzeszów
- : -
Aramix Niebylec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wysoka Głogowska
- : -
Resovia Rzeszów
Junak Rzeszów - Słocina
- : -
Wisłok Strzyżów
LKS Trzebownisko
- : -
Plantator Nienadówka
KS Przybyszówka
- : -
Strug Tyczyn
Czarni Czudec
- : -
Aramix Niebylec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
- : -
LKS Trzebownisko
Plantator Nienadówka
- : -
Orzeł Wysoka Głogowska
Aramix Niebylec
- : -
Junak Rzeszów - Słocina
Wisłok Strzyżów
- : -
KS Przybyszówka
Resovia Rzeszów
- : -
Czarni Czudec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wysoka Głogowska
- : -
Strug Tyczyn
Junak Rzeszów - Słocina
- : -
Czarni Czudec
Plantator Nienadówka
- : -
Resovia Rzeszów
LKS Trzebownisko
- : -
Wisłok Strzyżów
KS Przybyszówka
- : -
Aramix Niebylec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
- : -
Plantator Nienadówka
Aramix Niebylec
- : -
LKS Trzebownisko
Wisłok Strzyżów
- : -
Orzeł Wysoka Głogowska
Resovia Rzeszów
- : -
Junak Rzeszów - Słocina
Czarni Czudec
- : -
KS Przybyszówka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
- : -
Resovia Rzeszów
Orzeł Wysoka Głogowska
- : -
Aramix Niebylec
Plantator Nienadówka
- : -
Wisłok Strzyżów
LKS Trzebownisko
- : -
Czarni Czudec
KS Przybyszówka
- : -
Junak Rzeszów - Słocina
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Junak Rzeszów - Słocina
- : -
LKS Trzebownisko
Aramix Niebylec
- : -
Plantator Nienadówka
Wisłok Strzyżów
- : -
Strug Tyczyn
Resovia Rzeszów
- : -
KS Przybyszówka
Czarni Czudec
- : -
Orzeł Wysoka Głogowska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
- : -
Aramix Niebylec
Orzeł Wysoka Głogowska
- : -
Junak Rzeszów - Słocina
Plantator Nienadówka
- : -
Czarni Czudec
LKS Trzebownisko
- : -
KS Przybyszówka
Wisłok Strzyżów
- : -
Resovia Rzeszów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Junak Rzeszów - Słocina
- : -
Plantator Nienadówka
Aramix Niebylec
- : -
Wisłok Strzyżów
KS Przybyszówka
- : -
Orzeł Wysoka Głogowska
Resovia Rzeszów
- : -
LKS Trzebownisko
Czarni Czudec
- : -
Strug Tyczyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości