Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sawa Sonina
1:1
Jedność Niechobrz
Błękit Żołynia
1:2
Głogovia Głogów Małopolski
KS Zaczernie
1:0
Resovia II Rzeszów
KS Stobierna
2:3
Strug Tyczyn
LKS Trzebownisko
5:2
Sokół Sokołów Małopolski
Strumyk Malawa
1:1
Wisłok Strzyżów
Bratek Bratkowice
4:1
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Włókniarz Rakszawa
4:0
Błażowianka Błażowa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Strzyżów
3:4
Sokół Sokołów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski
2:1
Sawa Sonina
Resovia II Rzeszów
1:1
LKS Trzebownisko
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
6:2
KS Zaczernie
Jedność Niechobrz
1:1
Włókniarz Rakszawa
Strumyk Malawa
6:0
KS Stobierna
Strug Tyczyn
3:0
Błękit Żołynia
Błażowianka Błażowa
2:2
Bratek Bratkowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sokołów Małopolski
5:1
Resovia II Rzeszów
LKS Trzebownisko
4:1
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Błękit Żołynia
0:1
Strumyk Malawa
KS Stobierna
1:0
Wisłok Strzyżów
Bratek Bratkowice
0:3
Jedność Niechobrz
Włókniarz Rakszawa
1:2
Głogovia Głogów Małopolski
KS Zaczernie
1:1
Błażowianka Błażowa
Sawa Sonina
4:1
Strug Tyczyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Strzyżów
1:4
Resovia II Rzeszów
Głogovia Głogów Małopolski
2:0
Bratek Bratkowice
KS Stobierna
0:1
Błękit Żołynia
Strug Tyczyn
4:1
Włókniarz Rakszawa
Strumyk Malawa
1:2
Sawa Sonina
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
2:2
Sokół Sokołów Małopolski
Jedność Niechobrz
1:1
KS Zaczernie
Błażowianka Błażowa
2:2
LKS Trzebownisko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Trzebownisko
2:1
Jedność Niechobrz
Sokół Sokołów Małopolski
0:3
Błażowianka Błażowa
KS Zaczernie
1:3
Głogovia Głogów Małopolski
Błękit Żołynia
5:1
Wisłok Strzyżów
Bratek Bratkowice
0:1
Strug Tyczyn
Włókniarz Rakszawa
3:1
Strumyk Malawa
Sawa Sonina
1:1
KS Stobierna
Resovia II Rzeszów
5:1
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Strumyk Malawa
1:1
Bratek Bratkowice
Wisłok Strzyżów
2:2
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
KS Stobierna
3:0
Włókniarz Rakszawa
Strug Tyczyn
2:2
KS Zaczernie
Głogovia Głogów Małopolski
1:2
LKS Trzebownisko
Błażowianka Błażowa
2:0
Resovia II Rzeszów
Błękit Żołynia
1:2
Sawa Sonina
Jedność Niechobrz
0:1
Sokół Sokołów Małopolski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Trzebownisko
2:4
Strug Tyczyn
KS Zaczernie
2:1
Strumyk Malawa
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
4:0
Błażowianka Błażowa
Bratek Bratkowice
1:0
KS Stobierna
Włókniarz Rakszawa
0:0
Błękit Żołynia
Sawa Sonina
6:0
Wisłok Strzyżów
Resovia II Rzeszów
2:0
Jedność Niechobrz
Sokół Sokołów Małopolski
2:4
Głogovia Głogów Małopolski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Strumyk Malawa
1:1
LKS Trzebownisko
Wisłok Strzyżów
2:0
Błażowianka Błażowa
Sawa Sonina
4:2
Włókniarz Rakszawa
KS Stobierna
5:0
KS Zaczernie
Strug Tyczyn
1:3
Sokół Sokołów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski
4:0
Resovia II Rzeszów
Błękit Żołynia
3:1
Bratek Bratkowice
Jedność Niechobrz
0:3
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Trzebownisko
0:1
KS Stobierna
Sokół Sokołów Małopolski
4:0
Strumyk Malawa
Włókniarz Rakszawa
1:2
Wisłok Strzyżów
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
0:3
Głogovia Głogów Małopolski
KS Zaczernie
2:1
Błękit Żołynia
Bratek Bratkowice
1:1
Sawa Sonina
Resovia II Rzeszów
4:1
Strug Tyczyn
Błażowianka Błażowa
0:2
Jedność Niechobrz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Stobierna
2:1
Sokół Sokołów Małopolski
Strug Tyczyn
3:3
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Głogovia Głogów Małopolski
3:0
Błażowianka Błażowa
Włókniarz Rakszawa
0:2
Bratek Bratkowice
Strumyk Malawa
1:5
Resovia II Rzeszów
Błękit Żołynia
1:0
LKS Trzebownisko
Sawa Sonina
4:2
KS Zaczernie
Wisłok Strzyżów
0:5
Jedność Niechobrz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Niechobrz
2:2
Głogovia Głogów Małopolski
LKS Trzebownisko
0:2
Sawa Sonina
Sokół Sokołów Małopolski
5:3
Błękit Żołynia
Błażowianka Błażowa
1:1
Strug Tyczyn
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
0:0
Strumyk Malawa
KS Zaczernie
5:0
Włókniarz Rakszawa
Bratek Bratkowice
1:3
Wisłok Strzyżów
Resovia II Rzeszów
5:0
KS Stobierna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
1:2
Jedność Niechobrz
Strumyk Malawa
1:1
Błażowianka Błażowa
Wisłok Strzyżów
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Sawa Sonina
- : -
Sokół Sokołów Małopolski
KS Stobierna
2:0
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Włókniarz Rakszawa
- : -
LKS Trzebownisko
Błękit Żołynia
- : -
Resovia II Rzeszów
Bratek Bratkowice
- : -
KS Zaczernie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Trzebownisko
- : -
Bratek Bratkowice
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Strug Tyczyn
Sokół Sokołów Małopolski
- : -
Włókniarz Rakszawa
Błażowianka Błażowa
- : -
KS Stobierna
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
- : -
Błękit Żołynia
Jedność Niechobrz
- : -
Strumyk Malawa
KS Zaczernie
- : -
Wisłok Strzyżów
Resovia II Rzeszów
- : -
Sawa Sonina
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Strumyk Malawa
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Strzyżów
- : -
Strug Tyczyn
Sawa Sonina
- : -
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
KS Stobierna
- : -
Jedność Niechobrz
Włókniarz Rakszawa
- : -
Resovia II Rzeszów
Błękit Żołynia
- : -
Błażowianka Błażowa
KS Zaczernie
- : -
LKS Trzebownisko
Bratek Bratkowice
- : -
Sokół Sokołów Małopolski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Trzebownisko
- : -
Wisłok Strzyżów
Strug Tyczyn
- : -
Strumyk Malawa
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
KS Stobierna
Sokół Sokołów Małopolski
- : -
KS Zaczernie
Błażowianka Błażowa
- : -
Sawa Sonina
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
- : -
Włókniarz Rakszawa
Jedność Niechobrz
- : -
Błękit Żołynia
Resovia II Rzeszów
- : -
Bratek Bratkowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości