Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Przybyszówka
2:3
LKS Trzebownisko
Czarni Czudec
2:1
Orzeł Wysoka Głogowska
Grunwald Budziwój
4:3
Meblosystem Zabajka
Herman Hermanowa
1:1
Iskra Zgłobień
Victoria Budy Głogowskie
0:3
KS Zaczernie
Granit Wysoka Strzyżowska
0:3*
LKS Jasionka
Świlczanka Świlcza
2:3
Grom Mogielnica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Mogielnica
1:1
Grunwald Budziwój
LKS Trzebownisko
3:0*
Granit Wysoka Strzyżowska
Iskra Zgłobień
2:3
KS Zaczernie
Orzeł Wysoka Głogowska
0:0
KS Przybyszówka
LKS Jasionka
2:3
Victoria Budy Głogowskie
Herman Hermanowa
4:6
Świlczanka Świlcza
Meblosystem Zabajka
2:3
Czarni Czudec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Przybyszówka
0:0
Meblosystem Zabajka
Świlczanka Świlcza
2:1
Iskra Zgłobień
Grunwald Budziwój
5:4
Herman Hermanowa
KS Zaczernie
0:0
LKS Jasionka
Victoria Budy Głogowskie
1:0
LKS Trzebownisko
Granit Wysoka Strzyżowska
3:0
Orzeł Wysoka Głogowska
Czarni Czudec
1:0
Grom Mogielnica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Herman Hermanowa
1:2
Czarni Czudec
Orzeł Wysoka Głogowska
1:1
Victoria Budy Głogowskie
Iskra Zgłobień
1:2
LKS Jasionka
Grom Mogielnica
2:2
KS Przybyszówka
Świlczanka Świlcza
1:0
Grunwald Budziwój
Meblosystem Zabajka
4:2
Granit Wysoka Strzyżowska
LKS Trzebownisko
2:2
KS Zaczernie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Przybyszówka
3:2
Herman Hermanowa
KS Zaczernie
2:1
Orzeł Wysoka Głogowska
Victoria Budy Głogowskie
2:4
Meblosystem Zabajka
LKS Jasionka
2:1
LKS Trzebownisko
Granit Wysoka Strzyżowska
4:1
Grom Mogielnica
Czarni Czudec
4:4
Świlczanka Świlcza
Grunwald Budziwój
0:2
Iskra Zgłobień
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Mogielnica
1:0
Victoria Budy Głogowskie
Iskra Zgłobień
1:4
LKS Trzebownisko
Orzeł Wysoka Głogowska
2:1
LKS Jasionka
Herman Hermanowa
4:2
Granit Wysoka Strzyżowska
Meblosystem Zabajka
1:3
KS Zaczernie
Grunwald Budziwój
4:0
Czarni Czudec
Świlczanka Świlcza
1:0
KS Przybyszówka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Przybyszówka
2:1
Grunwald Budziwój
Czarni Czudec
6:1
Iskra Zgłobień
LKS Jasionka
2:2
Meblosystem Zabajka
KS Zaczernie
2:0
Grom Mogielnica
Victoria Budy Głogowskie
1:3
Herman Hermanowa
LKS Trzebownisko
4:1
Orzeł Wysoka Głogowska
Granit Wysoka Strzyżowska
3:1
Świlczanka Świlcza
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Mogielnica
1:2
LKS Jasionka
Czarni Czudec
1:1
KS Przybyszówka
Świlczanka Świlcza
0:2
Victoria Budy Głogowskie
Iskra Zgłobień
4:4
Orzeł Wysoka Głogowska
Grunwald Budziwój
3:3
Granit Wysoka Strzyżowska
Meblosystem Zabajka
2:2
LKS Trzebownisko
Herman Hermanowa
1:1
KS Zaczernie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Przybyszówka
2:1
Iskra Zgłobień
Granit Wysoka Strzyżowska
1:1
Czarni Czudec
Orzeł Wysoka Głogowska
0:1
Meblosystem Zabajka
LKS Jasionka
4:0
Herman Hermanowa
KS Zaczernie
1:3
Świlczanka Świlcza
Victoria Budy Głogowskie
1:1
Grunwald Budziwój
LKS Trzebownisko
4:2
Grom Mogielnica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Mogielnica
1:0
Orzeł Wysoka Głogowska
KS Przybyszówka
1:1
Granit Wysoka Strzyżowska
Czarni Czudec
2:0
Victoria Budy Głogowskie
Iskra Zgłobień
2:1
Meblosystem Zabajka
Świlczanka Świlcza
0:1
LKS Jasionka
Grunwald Budziwój
2:4
KS Zaczernie
Herman Hermanowa
1:3
LKS Trzebownisko
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Wysoka Strzyżowska
8:0
Iskra Zgłobień
LKS Trzebownisko
6:0
Świlczanka Świlcza
Orzeł Wysoka Głogowska
4:1
Herman Hermanowa
LKS Jasionka
3:1
Grunwald Budziwój
KS Zaczernie
2:1
Czarni Czudec
Victoria Budy Głogowskie
1:2
KS Przybyszówka
Meblosystem Zabajka
2:1
Grom Mogielnica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Przybyszówka
0:0
KS Zaczernie
Czarni Czudec
5:3
LKS Jasionka
Iskra Zgłobień
2:1
Grom Mogielnica
Świlczanka Świlcza
0:1
Orzeł Wysoka Głogowska
Grunwald Budziwój
3:4
LKS Trzebownisko
Herman Hermanowa
1:1
Meblosystem Zabajka
Granit Wysoka Strzyżowska
0:2
Victoria Budy Głogowskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Jasionka
1:5
KS Przybyszówka
LKS Trzebownisko
2:2
Czarni Czudec
Orzeł Wysoka Głogowska
2:3
Grunwald Budziwój
KS Zaczernie
3:1
Granit Wysoka Strzyżowska
Grom Mogielnica
4:2
Herman Hermanowa
Meblosystem Zabajka
1:1
Świlczanka Świlcza
Victoria Budy Głogowskie
2:1
Iskra Zgłobień
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Zgłobień
1:2
Herman Hermanowa
LKS Jasionka
6:1
Granit Wysoka Strzyżowska
Orzeł Wysoka Głogowska
2:3
Czarni Czudec
LKS Trzebownisko
2:2
KS Przybyszówka
KS Zaczernie
0:1
Victoria Budy Głogowskie
Meblosystem Zabajka
4:0
Grunwald Budziwój
Grom Mogielnica
1:4
Świlczanka Świlcza
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Wysoka Strzyżowska
1:3
LKS Trzebownisko
KS Przybyszówka
3:1
Orzeł Wysoka Głogowska
Świlczanka Świlcza
1:5
Herman Hermanowa
Czarni Czudec
3:2
Meblosystem Zabajka
Grunwald Budziwój
4:1
Grom Mogielnica
KS Zaczernie
2:1
Iskra Zgłobień
Victoria Budy Głogowskie
2:2
LKS Jasionka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Herman Hermanowa
1:0
Grunwald Budziwój
Meblosystem Zabajka
0:1
KS Przybyszówka
Iskra Zgłobień
2:2
Świlczanka Świlcza
Grom Mogielnica
0:1
Czarni Czudec
Orzeł Wysoka Głogowska
2:1
Granit Wysoka Strzyżowska
LKS Trzebownisko
6:1
Victoria Budy Głogowskie
LKS Jasionka
2:4
KS Zaczernie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zaczernie
4:3
LKS Trzebownisko
KS Przybyszówka
0:2
Grom Mogielnica
Czarni Czudec
2:0
Herman Hermanowa
LKS Jasionka
1:4
Iskra Zgłobień
Grunwald Budziwój
3:1
Świlczanka Świlcza
Victoria Budy Głogowskie
1:1
Orzeł Wysoka Głogowska
Granit Wysoka Strzyżowska
3:1
Meblosystem Zabajka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Zgłobień
3:1
Grunwald Budziwój
LKS Trzebownisko
0:2
LKS Jasionka
Meblosystem Zabajka
3:3
Victoria Budy Głogowskie
Świlczanka Świlcza
1:6
Czarni Czudec
Grom Mogielnica
0:1
Granit Wysoka Strzyżowska
Orzeł Wysoka Głogowska
0:1
KS Zaczernie
Herman Hermanowa
2:1
KS Przybyszówka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Jasionka
2:1
Orzeł Wysoka Głogowska
LKS Trzebownisko
4:1
Iskra Zgłobień
Czarni Czudec
5:1
Grunwald Budziwój
KS Przybyszówka
7:0
Świlczanka Świlcza
Granit Wysoka Strzyżowska
3:1
Herman Hermanowa
KS Zaczernie
5:1
Meblosystem Zabajka
Victoria Budy Głogowskie
5:2
Grom Mogielnica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Herman Hermanowa
0:1
Victoria Budy Głogowskie
Meblosystem Zabajka
2:4
LKS Jasionka
Iskra Zgłobień
3:5
Czarni Czudec
Grom Mogielnica
1:2
KS Zaczernie
Grunwald Budziwój
2:3
KS Przybyszówka
Świlczanka Świlcza
3:1
Granit Wysoka Strzyżowska
Orzeł Wysoka Głogowska
0:3
LKS Trzebownisko
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Przybyszówka
2:2
Czarni Czudec
LKS Jasionka
3:0*
Grom Mogielnica
Orzeł Wysoka Głogowska
0:2
Iskra Zgłobień
KS Zaczernie
2:1
Herman Hermanowa
Victoria Budy Głogowskie
3:0
Świlczanka Świlcza
LKS Trzebownisko
8:0
Meblosystem Zabajka
Granit Wysoka Strzyżowska
1:4
Grunwald Budziwój
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Świlczanka Świlcza
1:6
KS Zaczernie
Iskra Zgłobień
3:2
KS Przybyszówka
Czarni Czudec
4:2
Granit Wysoka Strzyżowska
Meblosystem Zabajka
1:3
Orzeł Wysoka Głogowska
Grunwald Budziwój
7:2
Victoria Budy Głogowskie
Herman Hermanowa
2:4
LKS Jasionka
Grom Mogielnica
0:0
LKS Trzebownisko
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wysoka Głogowska
2:3
Grom Mogielnica
Meblosystem Zabajka
3:2
Iskra Zgłobień
LKS Jasionka
9:0
Świlczanka Świlcza
KS Zaczernie
3:0
Grunwald Budziwój
Victoria Budy Głogowskie
1:2
Czarni Czudec
Granit Wysoka Strzyżowska
2:2
KS Przybyszówka
LKS Trzebownisko
5:1
Herman Hermanowa
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Przybyszówka
5:0
Victoria Budy Głogowskie
Grunwald Budziwój
4:0
LKS Jasionka
Czarni Czudec
3:4
KS Zaczernie
Grom Mogielnica
2:1
Meblosystem Zabajka
Herman Hermanowa
4:0
Orzeł Wysoka Głogowska
Świlczanka Świlcza
1:7
LKS Trzebownisko
Iskra Zgłobień
5:3
Granit Wysoka Strzyżowska
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Trzebownisko
1:0
Grunwald Budziwój
Meblosystem Zabajka
1:3
Herman Hermanowa
LKS Jasionka
1:1
Czarni Czudec
Orzeł Wysoka Głogowska
3:1
Świlczanka Świlcza
Victoria Budy Głogowskie
3:2
Granit Wysoka Strzyżowska
KS Zaczernie
0:0
KS Przybyszówka
Grom Mogielnica
1:1
Iskra Zgłobień
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Przybyszówka
9:0
LKS Jasionka
Świlczanka Świlcza
3:2
Meblosystem Zabajka
Iskra Zgłobień
8:3
Victoria Budy Głogowskie
Grunwald Budziwój
5:0
Orzeł Wysoka Głogowska
Czarni Czudec
0:1
LKS Trzebownisko
Herman Hermanowa
4:2
Grom Mogielnica
Granit Wysoka Strzyżowska
2:0
KS Zaczernie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości