Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Novi Nosówka
5:0
Mrowlanka Mrowla
Bratek Bratkowice
1:0
Sokół Grodzisko
Korona Dobrzechów
0:2
Start Lubenia
Piast Nowa Wieś
1:9
Grunwald Budziwój
Sparta Rogoźnica
0:4
Diament Pstrągowa
Iskra Zgłobień
4:0
KS Zaczernie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Budziwój
3:0
Novi Nosówka
Diament Pstrągowa
5:1
Piast Nowa Wieś
Sokół Grodzisko
11:0
Sparta Rogoźnica
Korona Dobrzechów
3:0
Iskra Zgłobień
Start Lubenia
2:1
Mrowlanka Mrowla
KS Zaczernie
2:1
Bratek Bratkowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Novi Nosówka
2:2
Diament Pstrągowa
Bratek Bratkowice
1:3
Korona Dobrzechów
Mrowlanka Mrowla
1:4
Grunwald Budziwój
Piast Nowa Wieś
1:3
Sokół Grodzisko
Sparta Rogoźnica
0:6
KS Zaczernie
Iskra Zgłobień
1:2
Start Lubenia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Diament Pstrągowa
8:0
Mrowlanka Mrowla
Sokół Grodzisko
3:0
Novi Nosówka
Korona Dobrzechów
3:0
Sparta Rogoźnica
Start Lubenia
0:2
Grunwald Budziwój
Iskra Zgłobień
3:1
Bratek Bratkowice
KS Zaczernie
6:1
Piast Nowa Wieś
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Budziwój
2:3
Diament Pstrągowa
Novi Nosówka
3:1
KS Zaczernie
Bratek Bratkowice
0:0
Start Lubenia
Mrowlanka Mrowla
1:3
Sokół Grodzisko
Piast Nowa Wieś
1:1
Korona Dobrzechów
Sparta Rogoźnica
1:8
Iskra Zgłobień
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Grodzisko
0:3
Grunwald Budziwój
Bratek Bratkowice
6:4
Sparta Rogoźnica
Korona Dobrzechów
2:4
Novi Nosówka
Start Lubenia
1:2
Diament Pstrągowa
Iskra Zgłobień
4:3
Piast Nowa Wieś
KS Zaczernie
3:0
Mrowlanka Mrowla
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Budziwój
6:3
KS Zaczernie
Diament Pstrągowa
5:2
Sokół Grodzisko
Novi Nosówka
1:1
Iskra Zgłobień
Mrowlanka Mrowla
1:2
Korona Dobrzechów
Piast Nowa Wieś
2:2
Bratek Bratkowice
Sparta Rogoźnica
2:4
Start Lubenia
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Bratek Bratkowice
1:2
Novi Nosówka
Korona Dobrzechów
0:5
Grunwald Budziwój
Start Lubenia
3:4
Sokół Grodzisko
Sparta Rogoźnica
3:4
Piast Nowa Wieś
Iskra Zgłobień
1:2
Mrowlanka Mrowla
KS Zaczernie
1:5
Diament Pstrągowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Budziwój
5:0
Iskra Zgłobień
Diament Pstrągowa
1:1
Korona Dobrzechów
Sokół Grodzisko
6:3
KS Zaczernie
Novi Nosówka
5:0
Sparta Rogoźnica
Mrowlanka Mrowla
0:3
Bratek Bratkowice
Piast Nowa Wieś
4:3
Start Lubenia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Bratek Bratkowice
0:7
Grunwald Budziwój
Korona Dobrzechów
1:2
Sokół Grodzisko
Start Lubenia
1:6
KS Zaczernie
Piast Nowa Wieś
0:2
Novi Nosówka
Sparta Rogoźnica
2:1
Mrowlanka Mrowla
Iskra Zgłobień
0:3
Diament Pstrągowa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Diament Pstrągowa
3:0
Bratek Bratkowice
Sokół Grodzisko
5:1
Iskra Zgłobień
Novi Nosówka
2:0
Start Lubenia
Mrowlanka Mrowla
2:0
Piast Nowa Wieś
KS Zaczernie
2:2
Korona Dobrzechów
Grunwald Budziwój
4:1
Sparta Rogoźnica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Lubenia
2:4
Korona Dobrzechów
Grunwald Budziwój
3:0
Piast Nowa Wieś
Diament Pstrągowa
7:0
Sparta Rogoźnica
Sokół Grodzisko
5:0
Bratek Bratkowice
Mrowlanka Mrowla
1:2
Novi Nosówka
KS Zaczernie
8:0
Iskra Zgłobień
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Novi Nosówka
1:3
Grunwald Budziwój
Bratek Bratkowice
0:2
KS Zaczernie
Mrowlanka Mrowla
5:0
Start Lubenia
Piast Nowa Wieś
1:6
Diament Pstrągowa
Sparta Rogoźnica
1:5
Sokół Grodzisko
Iskra Zgłobień
2:0
Korona Dobrzechów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Dobrzechów
4:0
Bratek Bratkowice
Grunwald Budziwój
8:0
Mrowlanka Mrowla
Diament Pstrągowa
8:1
Novi Nosówka
Sokół Grodzisko
6:1
Piast Nowa Wieś
Start Lubenia
2:0
Iskra Zgłobień
KS Zaczernie
12:1
Sparta Rogoźnica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Budziwój
9:1
Start Lubenia
Novi Nosówka
1:3
Sokół Grodzisko
Bratek Bratkowice
1:3
Iskra Zgłobień
Mrowlanka Mrowla
0:5
Diament Pstrągowa
Piast Nowa Wieś
0:1
KS Zaczernie
Sparta Rogoźnica
0:3
Korona Dobrzechów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Grodzisko
5:0
Mrowlanka Mrowla
Korona Dobrzechów
1:0
Piast Nowa Wieś
Start Lubenia
2:1
Bratek Bratkowice
Diament Pstrągowa
0:2
Grunwald Budziwój
Iskra Zgłobień
11:1
Sparta Rogoźnica
KS Zaczernie
6:3
Novi Nosówka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Rogoźnica
0:5
Bratek Bratkowice
Grunwald Budziwój
0:3
Sokół Grodzisko
Diament Pstrągowa
7:0
Start Lubenia
Novi Nosówka
2:4
Korona Dobrzechów
Mrowlanka Mrowla
1:3
KS Zaczernie
Piast Nowa Wieś
4:0
Iskra Zgłobień
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Bratek Bratkowice
2:2
Piast Nowa Wieś
Korona Dobrzechów
1:0
Mrowlanka Mrowla
Sokół Grodzisko
1:3
Diament Pstrągowa
Start Lubenia
5:1
Sparta Rogoźnica
Iskra Zgłobień
1:1
Novi Nosówka
KS Zaczernie
1:6
Grunwald Budziwój
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Novi Nosówka
3:0
Bratek Bratkowice
Grunwald Budziwój
0:3
Korona Dobrzechów
Diament Pstrągowa
7:0
KS Zaczernie
Sokół Grodzisko
3:0
Start Lubenia
Mrowlanka Mrowla
1:0
Iskra Zgłobień
Piast Nowa Wieś
7:1
Sparta Rogoźnica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Bratek Bratkowice
3:1
Mrowlanka Mrowla
Start Lubenia
1:2
Piast Nowa Wieś
Korona Dobrzechów
0:2
Diament Pstrągowa
Sparta Rogoźnica
1:6
Novi Nosówka
Iskra Zgłobień
0:0
Grunwald Budziwój
KS Zaczernie
2:2
Sokół Grodzisko
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Novi Nosówka
3:0
Piast Nowa Wieś
Grunwald Budziwój
8:0
Bratek Bratkowice
Mrowlanka Mrowla
2:0
Sparta Rogoźnica
Diament Pstrągowa
1:1
Iskra Zgłobień
Sokół Grodzisko
3:4
Korona Dobrzechów
KS Zaczernie
2:2
Start Lubenia
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Dobrzechów
2:2
KS Zaczernie
Piast Nowa Wieś
2:0
Mrowlanka Mrowla
Bratek Bratkowice
1:4
Diament Pstrągowa
Start Lubenia
1:3
Novi Nosówka
Sparta Rogoźnica
4:6
Grunwald Budziwój
Iskra Zgłobień
5:2
Sokół Grodzisko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości