Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzemieślnik Strażów
4:4
Orzeł Wysoka Łańcucka
Tatyna Dylągówka
3:1
Orzeł Harta
Stal Łańcut
0:2
Głuchowianka Głuchów
KS SZiK Wola Rafałowska
0:6
Czarni Kraczkowa
Ks Polonia Hyżne
3:1
Pogórze Bachórz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sawa Sonina
5:1
KS SZiK Wola Rafałowska
Czarni Kraczkowa
0:1
Stal Łańcut
Głuchowianka Głuchów
1:2
Tatyna Dylągówka
Orzeł Harta
1:1
Rzemieślnik Strażów
Ks Polonia Hyżne
1:1
Orzeł Wysoka Łańcucka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ks Polonia Hyżne
0:3
Orzeł Harta
Rzemieślnik Strażów
2:1
Głuchowianka Głuchów
Tatyna Dylągówka
3:1
Czarni Kraczkowa
Stal Łańcut
3:2
Sawa Sonina
Pogórze Bachórz
1:5
Orzeł Wysoka Łańcucka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sawa Sonina
1:3
Tatyna Dylągówka
Czarni Kraczkowa
5:0
Rzemieślnik Strażów
Głuchowianka Głuchów
3:2
Ks Polonia Hyżne
Orzeł Harta
6:0
Pogórze Bachórz
KS SZiK Wola Rafałowska
0:3
Stal Łańcut
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ks Polonia Hyżne
0:3
Czarni Kraczkowa
Rzemieślnik Strażów
0:0
Sawa Sonina
Tatyna Dylągówka
4:1
KS SZiK Wola Rafałowska
Pogórze Bachórz
0:3
Głuchowianka Głuchów
Orzeł Wysoka Łańcucka
3:1
Orzeł Harta
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sawa Sonina
1:2
Ks Polonia Hyżne
Stal Łańcut
1:4
Tatyna Dylągówka
Czarni Kraczkowa
8:0
Pogórze Bachórz
Głuchowianka Głuchów
2:0
Orzeł Wysoka Łańcucka
KS SZiK Wola Rafałowska
2:0
Rzemieślnik Strażów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzemieślnik Strażów
1:3
Stal Łańcut
Pogórze Bachórz
1:2
Sawa Sonina
Orzeł Wysoka Łańcucka
3:1
Czarni Kraczkowa
Orzeł Harta
0:0
Głuchowianka Głuchów
Ks Polonia Hyżne
1:1
KS SZiK Wola Rafałowska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sawa Sonina
1:1
Orzeł Wysoka Łańcucka
Tatyna Dylągówka
2:2
Rzemieślnik Strażów
Stal Łańcut
1:0
Ks Polonia Hyżne
Czarni Kraczkowa
4:0
Orzeł Harta
KS SZiK Wola Rafałowska
1:2
Pogórze Bachórz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogórze Bachórz
2:1
Stal Łańcut
Orzeł Wysoka Łańcucka
1:3
KS SZiK Wola Rafałowska
Głuchowianka Głuchów
1:0
Czarni Kraczkowa
Orzeł Harta
3:1
Sawa Sonina
Ks Polonia Hyżne
1:6
Tatyna Dylągówka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sawa Sonina
0:1
Głuchowianka Głuchów
Rzemieślnik Strażów
2:2
Ks Polonia Hyżne
Tatyna Dylągówka
4:0
Pogórze Bachórz
Stal Łańcut
3:0
Orzeł Wysoka Łańcucka
KS SZiK Wola Rafałowska
0:3
Orzeł Harta
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Kraczkowa
3:2
Sawa Sonina
Pogórze Bachórz
1:3
Rzemieślnik Strażów
Orzeł Wysoka Łańcucka
2:3
Tatyna Dylągówka
Głuchowianka Głuchów
4:0
KS SZiK Wola Rafałowska
Orzeł Harta
2:0
Stal Łańcut
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Kraczkowa
8:1
KS SZiK Wola Rafałowska
Pogórze Bachórz
2:1
Ks Polonia Hyżne
Orzeł Wysoka Łańcucka
2:2
Rzemieślnik Strażów
Głuchowianka Głuchów
1:3
Stal Łańcut
Orzeł Harta
2:0
Tatyna Dylągówka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzemieślnik Strażów
1:2
Orzeł Harta
Tatyna Dylągówka
2:3
Głuchowianka Głuchów
Stal Łańcut
0:0
Czarni Kraczkowa
Orzeł Wysoka Łańcucka
3:3
Ks Polonia Hyżne
KS SZiK Wola Rafałowska
3:0
Sawa Sonina
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sawa Sonina
0:3
Stal Łańcut
Czarni Kraczkowa
2:1
Tatyna Dylągówka
Orzeł Wysoka Łańcucka
2:3
Pogórze Bachórz
Głuchowianka Głuchów
3:0*
Rzemieślnik Strażów
Orzeł Harta
1:2
Ks Polonia Hyżne
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzemieślnik Strażów
1:2
Czarni Kraczkowa
Tatyna Dylągówka
3:0
Sawa Sonina
Stal Łańcut
3:0
KS SZiK Wola Rafałowska
Pogórze Bachórz
0:1
Orzeł Harta
Ks Polonia Hyżne
1:3
Głuchowianka Głuchów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sawa Sonina
0:3
Rzemieślnik Strażów
Czarni Kraczkowa
2:0
Ks Polonia Hyżne
Orzeł Wysoka Łańcucka
4:3
Orzeł Harta
Głuchowianka Głuchów
3:2
Pogórze Bachórz
KS SZiK Wola Rafałowska
0:4
Tatyna Dylągówka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzemieślnik Strażów
2:3
KS SZiK Wola Rafałowska
Tatyna Dylągówka
2:1
Stal Łańcut
Pogórze Bachórz
2:1
Czarni Kraczkowa
Orzeł Wysoka Łańcucka
0:3
Głuchowianka Głuchów
Ks Polonia Hyżne
3:0*
Sawa Sonina
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sawa Sonina
0:3
Pogórze Bachórz
Stal Łańcut
5:3
Rzemieślnik Strażów
Czarni Kraczkowa
2:6
Orzeł Wysoka Łańcucka
Głuchowianka Głuchów
2:1
Orzeł Harta
KS SZiK Wola Rafałowska
0:0
Ks Polonia Hyżne
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzemieślnik Strażów
0:2
Tatyna Dylągówka
Pogórze Bachórz
1:0
KS SZiK Wola Rafałowska
Orzeł Wysoka Łańcucka
3:0
Sawa Sonina
Orzeł Harta
1:1
Czarni Kraczkowa
Ks Polonia Hyżne
0:7
Stal Łańcut
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sawa Sonina
0:3
Orzeł Harta
Tatyna Dylągówka
1:0
Ks Polonia Hyżne
Stal Łańcut
5:1
Pogórze Bachórz
Czarni Kraczkowa
0:2
Głuchowianka Głuchów
KS SZiK Wola Rafałowska
3:2
Orzeł Wysoka Łańcucka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogórze Bachórz
3:0
Tatyna Dylągówka
Orzeł Wysoka Łańcucka
2:7
Stal Łańcut
Głuchowianka Głuchów
3:0
Sawa Sonina
Orzeł Harta
7:0
KS SZiK Wola Rafałowska
Ks Polonia Hyżne
0:4
Rzemieślnik Strażów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sawa Sonina
0:3
Czarni Kraczkowa
Rzemieślnik Strażów
7:1
Pogórze Bachórz
Tatyna Dylągówka
8:3
Orzeł Wysoka Łańcucka
Stal Łańcut
1:0
Orzeł Harta
KS SZiK Wola Rafałowska
2:3
Głuchowianka Głuchów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości