Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
4:1
Rzemieślnik Strażów
Arka Albigowa
4:2
Polonia Hyżne
Jawor Krzemienica
4:1
STYROBUD Trzeboś
Błażowianka Błażowa
6:0
Budovia Budy Łańcuckie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Albigowa
2:3
Błażowianka Błażowa
STYROBUD Trzeboś
3:5
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Polonia Hyżne
4:2
Rzemieślnik Strażów
Wisłok STAL-ROL Czarna
0:3
Dąb Kosina
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Kosina
0:0
Budovia Budy Łańcuckie
Jawor Krzemienica
7:1
Wisłok STAL-ROL Czarna
Rzemieślnik Strażów
0:6
STYROBUD Trzeboś
Błażowianka Błażowa
2:3
Polonia Hyżne
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Albigowa
1:0
Dąb Kosina
Budovia Budy Łańcuckie
0:3
Jawor Krzemienica
Polonia Hyżne
1:1
STYROBUD Trzeboś
Wisłok STAL-ROL Czarna
4:2
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
4:1
Budovia Budy Łańcuckie
Dąb Kosina
3:0
Błażowianka Błażowa
Jawor Krzemienica
1:0
Arka Albigowa
Rzemieślnik Strażów
1:0
Wisłok STAL-ROL Czarna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błażowianka Błażowa
4:3
Jawor Krzemienica
Arka Albigowa
3:1
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Budovia Budy Łańcuckie
1:1
Rzemieślnik Strażów
Wisłok STAL-ROL Czarna
1:3
STYROBUD Trzeboś
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
0:1
Błażowianka Błażowa
Dąb Kosina
3:3
Polonia Hyżne
STYROBUD Trzeboś
5:1
Budovia Budy Łańcuckie
Rzemieślnik Strażów
0:3
Arka Albigowa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Albigowa
2:1
STYROBUD Trzeboś
Dąb Kosina
2:2
Jawor Krzemienica
Polonia Hyżne
1:2
Wisłok STAL-ROL Czarna
Błażowianka Błażowa
0:3
Rzemieślnik Strażów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
4:2
Dąb Kosina
Jawor Krzemienica
8:2
Polonia Hyżne
STYROBUD Trzeboś
3:0
Błażowianka Błażowa
Wisłok STAL-ROL Czarna
2:0
Budovia Budy Łańcuckie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Albigowa
0:0
Wisłok STAL-ROL Czarna
Dąb Kosina
2:1
Rzemieślnik Strażów
Jawor Krzemienica
1:2
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Polonia Hyżne
4:1
Budovia Budy Łańcuckie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
1:2
Polonia Hyżne
STYROBUD Trzeboś
2:0
Dąb Kosina
Budovia Budy Łańcuckie
2:1
Arka Albigowa
Wisłok STAL-ROL Czarna
1:3
Błażowianka Błażowa
Rzemieślnik Strażów
0:3
Jawor Krzemienica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Dąb Kosina
Wisłok STAL-ROL Czarna
Pauza
STYROBUD Trzeboś
1:3
Jawor Krzemienica
Polonia Hyżne
5:0
Arka Albigowa
Budovia Budy Łańcuckie
0:0
Błażowianka Błażowa
Rzemieślnik Strażów
0:8
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Budovia Budy Łańcuckie
Jawor Krzemienica
Pauza
Dąb Kosina
1:0
Wisłok STAL-ROL Czarna
Rzemieślnik Strażów
0:5
Polonia Hyżne
Błażowianka Błażowa
4:1
Arka Albigowa
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
1:1
STYROBUD Trzeboś
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Arka Albigowa
Pauza
STYROBUD Trzeboś
7:0
Rzemieślnik Strażów
Polonia Hyżne
2:6
Błażowianka Błażowa
Budovia Budy Łańcuckie
4:1
Dąb Kosina
Wisłok STAL-ROL Czarna
1:2
Jawor Krzemienica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Błażowianka Błażowa
Rzemieślnik Strażów
Pauza
Jawor Krzemienica
3:0
Budovia Budy Łańcuckie
Dąb Kosina
1:0
Arka Albigowa
STYROBUD Trzeboś
4:2
Polonia Hyżne
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
1:3
Wisłok STAL-ROL Czarna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
STYROBUD Trzeboś
Polonia Hyżne
Pauza
Błażowianka Błażowa
4:0
Dąb Kosina
Budovia Budy Łańcuckie
1:2
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Wisłok STAL-ROL Czarna
3:0
Rzemieślnik Strażów
Arka Albigowa
0:3
Jawor Krzemienica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Polonia Hyżne
Dąb Kosina
Pauza
Jawor Krzemienica
1:2
Błażowianka Błażowa
STYROBUD Trzeboś
4:1
Wisłok STAL-ROL Czarna
Rzemieślnik Strażów
0:1
Budovia Budy Łańcuckie
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
- : -
Arka Albigowa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Jawor Krzemienica
Wisłok STAL-ROL Czarna
Pauza
Polonia Hyżne
- : -
Dąb Kosina
Błażowianka Błażowa
- : -
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Arka Albigowa
- : -
Rzemieślnik Strażów
Budovia Budy Łańcuckie
- : -
STYROBUD Trzeboś
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Budovia Budy Łańcuckie
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Pauza
Jawor Krzemienica
- : -
Dąb Kosina
STYROBUD Trzeboś
- : -
Arka Albigowa
Rzemieślnik Strażów
- : -
Błażowianka Błażowa
Wisłok STAL-ROL Czarna
- : -
Polonia Hyżne
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Rzemieślnik Strażów
Arka Albigowa
Pauza
Dąb Kosina
- : -
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Polonia Hyżne
- : -
Jawor Krzemienica
Błażowianka Błażowa
- : -
STYROBUD Trzeboś
Budovia Budy Łańcuckie
- : -
Wisłok STAL-ROL Czarna
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Błażowianka Błażowa
STYROBUD Trzeboś
Pauza
Wisłok STAL-ROL Czarna
- : -
Arka Albigowa
Rzemieślnik Strażów
- : -
Dąb Kosina
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
- : -
Jawor Krzemienica
Budovia Budy Łańcuckie
- : -
Polonia Hyżne
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Krzemienica
- : -
Rzemieślnik Strażów
Dąb Kosina
- : -
STYROBUD Trzeboś
Polonia Hyżne
- : -
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Błażowianka Błażowa
- : -
Wisłok STAL-ROL Czarna
Arka Albigowa
- : -
Budovia Budy Łańcuckie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości