Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stobierna Krzywe
6:3
RKS Rzeszów
Orzeł Wysoka Głogowska
3:2
Dąb Dąbrowa
Staroniwa Rzeszów
1:3
Świlczanka Świlcza
Mrowlanka Mrowla
1:4
Rudzik Rudna Mała
Biała Rzeszów
2:4
Rudnianka Rudna Wielka
Zimowit Rzeszów
4:2
Piast Nowa Wieś
Bratek II Bratkowice
6:0
Tytan Rzeszów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Tytan Rzeszów
0:5
Stobierna Krzywe
Świlczanka Świlcza
3:0*
Biała Rzeszów
Rudnianka Rudna Wielka
1:1
Piast Nowa Wieś
Dąb Dąbrowa
3:0*
RKS Rzeszów
Mrowlanka Mrowla
1:5
Staroniwa Rzeszów
Zimowit Rzeszów
2:4
Orzeł Wysoka Głogowska
Bratek II Bratkowice
0:2
Rudzik Rudna Mała
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Staroniwa Rzeszów
7:0
Bratek II Bratkowice
Piast Nowa Wieś
0:2
Świlczanka Świlcza
Stobierna Krzywe
2:2
Dąb Dąbrowa
Orzeł Wysoka Głogowska
3:2
Rudnianka Rudna Wielka
Rudzik Rudna Mała
3:0*
Tytan Rzeszów
Biała Rzeszów
2:2
Mrowlanka Mrowla
RKS Rzeszów
1:2
Zimowit Rzeszów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tytan Rzeszów
0:10
Dąb Dąbrowa
Świlczanka Świlcza
0:0
Orzeł Wysoka Głogowska
Rudnianka Rudna Wielka
5:3
RKS Rzeszów
Rudzik Rudna Mała
2:0
Staroniwa Rzeszów
Mrowlanka Mrowla
1:3
Piast Nowa Wieś
Biała Rzeszów
0:5
Bratek II Bratkowice
Zimowit Rzeszów
2:2
Stobierna Krzywe
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowa Wieś
7:2
Bratek II Bratkowice
Stobierna Krzywe
3:3
Rudnianka Rudna Wielka
Orzeł Wysoka Głogowska
4:1
Mrowlanka Mrowla
Staroniwa Rzeszów
4:0
Tytan Rzeszów
Dąb Dąbrowa
3:1
Zimowit Rzeszów
Biała Rzeszów
0:8
Rudzik Rudna Mała
RKS Rzeszów
3:2
Świlczanka Świlcza
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowa Wieś
2:0
Rudzik Rudna Mała
Tytan Rzeszów
2:14
Zimowit Rzeszów
Świlczanka Świlcza
2:0
Stobierna Krzywe
Staroniwa Rzeszów
5:0
Biała Rzeszów
Rudnianka Rudna Wielka
2:0
Dąb Dąbrowa
Mrowlanka Mrowla
4:2
RKS Rzeszów
Bratek II Bratkowice
0:0
Orzeł Wysoka Głogowska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowa Wieś
1:4
Staroniwa Rzeszów
Stobierna Krzywe
1:2
Mrowlanka Mrowla
Orzeł Wysoka Głogowska
1:0
Rudzik Rudna Mała
Dąb Dąbrowa
2:1
Świlczanka Świlcza
Biała Rzeszów
2:1
Tytan Rzeszów
RKS Rzeszów
0:3
Bratek II Bratkowice
Zimowit Rzeszów
0:4
Rudnianka Rudna Wielka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tytan Rzeszów
0:16
Rudnianka Rudna Wielka
Świlczanka Świlcza
9:2
Zimowit Rzeszów
Staroniwa Rzeszów
1:1
Orzeł Wysoka Głogowska
Rudzik Rudna Mała
3:0*
RKS Rzeszów
Mrowlanka Mrowla
1:3
Dąb Dąbrowa
Biała Rzeszów
1:10
Piast Nowa Wieś
Bratek II Bratkowice
0:1
Stobierna Krzywe
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowa Wieś
16:0
Tytan Rzeszów
Stobierna Krzywe
1:1
Rudzik Rudna Mała
Orzeł Wysoka Głogowska
3:0
Biała Rzeszów
Rudnianka Rudna Wielka
1:4
Świlczanka Świlcza
Dąb Dąbrowa
6:2
Bratek II Bratkowice
RKS Rzeszów
1:7
Staroniwa Rzeszów
Zimowit Rzeszów
1:2
Mrowlanka Mrowla
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowa Wieś
1:0
Orzeł Wysoka Głogowska
Tytan Rzeszów
0:7
Świlczanka Świlcza
Staroniwa Rzeszów
10:0
Stobierna Krzywe
Rudzik Rudna Mała
2:3
Dąb Dąbrowa
Mrowlanka Mrowla
1:3
Rudnianka Rudna Wielka
Biała Rzeszów
4:1
RKS Rzeszów
Bratek II Bratkowice
1:3
Zimowit Rzeszów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stobierna Krzywe
5:1
Biała Rzeszów
Orzeł Wysoka Głogowska
4:0
Tytan Rzeszów
Świlczanka Świlcza
5:1
Mrowlanka Mrowla
Rudnianka Rudna Wielka
4:1
Bratek II Bratkowice
Dąb Dąbrowa
2:7
Staroniwa Rzeszów
RKS Rzeszów
2:0
Piast Nowa Wieś
Zimowit Rzeszów
2:5
Rudzik Rudna Mała
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowa Wieś
2:1
Stobierna Krzywe
Tytan Rzeszów
2:2
Mrowlanka Mrowla
Orzeł Wysoka Głogowska
4:2
RKS Rzeszów
Staroniwa Rzeszów
1:1
Zimowit Rzeszów
Rudzik Rudna Mała
0:2
Rudnianka Rudna Wielka
Biała Rzeszów
2:7
Dąb Dąbrowa
Bratek II Bratkowice
0:4
Świlczanka Świlcza
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrowlanka Mrowla
Pauza
Zimowit Rzeszów
5:3
Biała Rzeszów
Stobierna Krzywe
1:5
Orzeł Wysoka Głogowska
Świlczanka Świlcza
3:0
Rudzik Rudna Mała
Dąb Dąbrowa
4:1
Piast Nowa Wieś
RKS Rzeszów
2:2
Tytan Rzeszów
Rudnianka Rudna Wielka
3:2
Staroniwa Rzeszów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Tytan Rzeszów
Pauza
Świlczanka Świlcza
- : -
Staroniwa Rzeszów
Rudzik Rudna Mała
- : -
Mrowlanka Mrowla
Dąb Dąbrowa
- : -
Orzeł Wysoka Głogowska
Rudnianka Rudna Wielka
- : -
Biała Rzeszów
RKS Rzeszów
- : -
Stobierna Krzywe
Piast Nowa Wieś
- : -
Zimowit Rzeszów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Rudzik Rudna Mała
Pauza
Staroniwa Rzeszów
- : -
Mrowlanka Mrowla
Orzeł Wysoka Głogowska
- : -
Zimowit Rzeszów
Stobierna Krzywe
- : -
Tytan Rzeszów
Biała Rzeszów
- : -
Świlczanka Świlcza
RKS Rzeszów
- : -
Dąb Dąbrowa
Piast Nowa Wieś
- : -
Rudnianka Rudna Wielka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Staroniwa Rzeszów
Rudnianka Rudna Wielka
- : -
Orzeł Wysoka Głogowska
Świlczanka Świlcza
- : -
Piast Nowa Wieś
Dąb Dąbrowa
- : -
Stobierna Krzywe
Zimowit Rzeszów
5:2
RKS Rzeszów
Tytan Rzeszów
- : -
Rudzik Rudna Mała
Mrowlanka Mrowla
- : -
Biała Rzeszów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Biała Rzeszów
Dąb Dąbrowa
- : -
Tytan Rzeszów
Orzeł Wysoka Głogowska
- : -
Świlczanka Świlcza
Staroniwa Rzeszów
- : -
Rudzik Rudna Mała
Stobierna Krzywe
- : -
Zimowit Rzeszów
RKS Rzeszów
- : -
Rudnianka Rudna Wielka
Piast Nowa Wieś
- : -
Mrowlanka Mrowla
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Piast Nowa Wieś
Świlczanka Świlcza
- : -
RKS Rzeszów
Rudzik Rudna Mała
- : -
Biała Rzeszów
Zimowit Rzeszów
- : -
Dąb Dąbrowa
Tytan Rzeszów
- : -
Staroniwa Rzeszów
Rudnianka Rudna Wielka
- : -
Stobierna Krzywe
Mrowlanka Mrowla
- : -
Orzeł Wysoka Głogowska
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wysoka Głogowska
Pauza
Dąb Dąbrowa
- : -
Rudnianka Rudna Wielka
Rudzik Rudna Mała
- : -
Piast Nowa Wieś
Biała Rzeszów
- : -
Staroniwa Rzeszów
RKS Rzeszów
- : -
Mrowlanka Mrowla
Stobierna Krzywe
- : -
Świlczanka Świlcza
Zimowit Rzeszów
- : -
Tytan Rzeszów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
RKS Rzeszów
Tytan Rzeszów
- : -
Biała Rzeszów
Świlczanka Świlcza
- : -
Dąb Dąbrowa
Rudzik Rudna Mała
- : -
Orzeł Wysoka Głogowska
Rudnianka Rudna Wielka
- : -
Zimowit Rzeszów
Mrowlanka Mrowla
- : -
Stobierna Krzywe
Staroniwa Rzeszów
- : -
Piast Nowa Wieś
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Stobierna Krzywe
Pauza
Rudnianka Rudna Wielka
- : -
Tytan Rzeszów
Dąb Dąbrowa
- : -
Mrowlanka Mrowla
Zimowit Rzeszów
- : -
Świlczanka Świlcza
RKS Rzeszów
- : -
Rudzik Rudna Mała
Orzeł Wysoka Głogowska
- : -
Staroniwa Rzeszów
Piast Nowa Wieś
- : -
Biała Rzeszów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Dąb Dąbrowa
Biała Rzeszów
- : -
Orzeł Wysoka Głogowska
Świlczanka Świlcza
- : -
Rudnianka Rudna Wielka
Tytan Rzeszów
- : -
Piast Nowa Wieś
Rudzik Rudna Mała
- : -
Stobierna Krzywe
Mrowlanka Mrowla
- : -
Zimowit Rzeszów
Staroniwa Rzeszów
- : -
RKS Rzeszów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Bratek II Bratkowice
Świlczanka Świlcza
- : -
Tytan Rzeszów
Rudnianka Rudna Wielka
- : -
Mrowlanka Mrowla
Dąb Dąbrowa
- : -
Rudzik Rudna Mała
Orzeł Wysoka Głogowska
- : -
Piast Nowa Wieś
RKS Rzeszów
- : -
Biała Rzeszów
Stobierna Krzywe
- : -
Staroniwa Rzeszów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Bratek II Bratkowice
Pauza
Tytan Rzeszów
- : -
Orzeł Wysoka Głogowska
Mrowlanka Mrowla
- : -
Świlczanka Świlcza
Biała Rzeszów
- : -
Stobierna Krzywe
Staroniwa Rzeszów
- : -
Dąb Dąbrowa
Piast Nowa Wieś
- : -
RKS Rzeszów
Rudzik Rudna Mała
- : -
Zimowit Rzeszów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Świlczanka Świlcza
Pauza
Rudnianka Rudna Wielka
- : -
Rudzik Rudna Mała
Dąb Dąbrowa
- : -
Biała Rzeszów
Zimowit Rzeszów
- : -
Staroniwa Rzeszów
Mrowlanka Mrowla
- : -
Tytan Rzeszów
RKS Rzeszów
- : -
Orzeł Wysoka Głogowska
Stobierna Krzywe
- : -
Piast Nowa Wieś
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Mrowlanka Mrowla
Piast Nowa Wieś
- : -
Dąb Dąbrowa
Tytan Rzeszów
- : -
RKS Rzeszów
Orzeł Wysoka Głogowska
- : -
Stobierna Krzywe
Staroniwa Rzeszów
- : -
Rudnianka Rudna Wielka
Rudzik Rudna Mała
- : -
Świlczanka Świlcza
Biała Rzeszów
- : -
Zimowit Rzeszów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości