Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tytan Rzeszów
Pauza
Dąb Dąbrowa
1:1
Rudnianka Rudna Wielka
Rudzik Rudna Mała
0:6
Staroniwa Rzeszów
Biała Rzeszów
0:2
Mrowlanka Mrowla
RKS Rzeszów
1:3
Piast Nowa Wieś
Junak Rzeszów - Słocina
4:0
Bratek II Bratkowice
Victoria Budy Głogowskie
2:3
Zimowit Rzeszów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bratek II Bratkowice
Pauza
Staroniwa Rzeszów
2:1
Biała Rzeszów
Zimowit Rzeszów
2:2
Junak Rzeszów - Słocina
Rudnianka Rudna Wielka
2:0
Rudzik Rudna Mała
Tytan Rzeszów
2:3
RKS Rzeszów
Mrowlanka Mrowla
1:1
Victoria Budy Głogowskie
Piast Nowa Wieś
3:0
Dąb Dąbrowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Rzeszów
Pauza
Rudzik Rudna Mała
2:4
Piast Nowa Wieś
Dąb Dąbrowa
5:1
Tytan Rzeszów
Biała Rzeszów
0:3
Rudnianka Rudna Wielka
Junak Rzeszów - Słocina
2:0
Mrowlanka Mrowla
Victoria Budy Głogowskie
2:0
Staroniwa Rzeszów
Bratek II Bratkowice
0:1
Zimowit Rzeszów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zimowit Rzeszów
Pauza
Piast Nowa Wieś
0:0
Biała Rzeszów
Tytan Rzeszów
0:1
Rudzik Rudna Mała
Staroniwa Rzeszów
3:0
Junak Rzeszów - Słocina
Rudnianka Rudna Wielka
0:2
Victoria Budy Głogowskie
Mrowlanka Mrowla
6:1
Bratek II Bratkowice
RKS Rzeszów
3:0
Dąb Dąbrowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dąbrowa
Pauza
Biała Rzeszów
2:1
Tytan Rzeszów
Victoria Budy Głogowskie
3:0
Piast Nowa Wieś
Zimowit Rzeszów
3:2
Mrowlanka Mrowla
Bratek II Bratkowice
0:5
Staroniwa Rzeszów
Rudzik Rudna Mała
4:2
RKS Rzeszów
Junak Rzeszów - Słocina
3:1
Rudnianka Rudna Wielka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrowlanka Mrowla
Pauza
Staroniwa Rzeszów
0:3
Zimowit Rzeszów
Dąb Dąbrowa
4:0
Rudzik Rudna Mała
Piast Nowa Wieś
1:7
Junak Rzeszów - Słocina
Tytan Rzeszów
0:3
Victoria Budy Głogowskie
Rudnianka Rudna Wielka
1:1
Bratek II Bratkowice
RKS Rzeszów
1:2
Biała Rzeszów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rudzik Rudna Mała
Pauza
Biała Rzeszów
1:3
Dąb Dąbrowa
Bratek II Bratkowice
2:0
Piast Nowa Wieś
Junak Rzeszów - Słocina
8:0
Tytan Rzeszów
Zimowit Rzeszów
1:1
Rudnianka Rudna Wielka
Mrowlanka Mrowla
1:3
Staroniwa Rzeszów
Victoria Budy Głogowskie
4:1
RKS Rzeszów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Staroniwa Rzeszów
Pauza
Tytan Rzeszów
1:1
Bratek II Bratkowice
Dąb Dąbrowa
2:1
Victoria Budy Głogowskie
Piast Nowa Wieś
1:6
Zimowit Rzeszów
Rudzik Rudna Mała
0:4
Biała Rzeszów
Rudnianka Rudna Wielka
0:1
Mrowlanka Mrowla
RKS Rzeszów
2:3
Junak Rzeszów - Słocina
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Biała Rzeszów
Pauza
Bratek II Bratkowice
4:1
RKS Rzeszów
Junak Rzeszów - Słocina
1:1
Dąb Dąbrowa
Zimowit Rzeszów
4:0
Tytan Rzeszów
Mrowlanka Mrowla
2:2
Piast Nowa Wieś
Victoria Budy Głogowskie
8:2
Rudzik Rudna Mała
Staroniwa Rzeszów
2:2
Rudnianka Rudna Wielka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Rudnianka Rudna Wielka
Pauza
Tytan Rzeszów
1:4
Mrowlanka Mrowla
Dąb Dąbrowa
3:0
Bratek II Bratkowice
Biała Rzeszów
1:1
Victoria Budy Głogowskie
Piast Nowa Wieś
1:1
Staroniwa Rzeszów
Rudzik Rudna Mała
0:7
Junak Rzeszów - Słocina
RKS Rzeszów
1:5
Zimowit Rzeszów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Budy Głogowskie
Pauza
Staroniwa Rzeszów
8:0
Tytan Rzeszów
Bratek II Bratkowice
4:2
Rudzik Rudna Mała
Junak Rzeszów - Słocina
4:0
Biała Rzeszów
Zimowit Rzeszów
1:1
Dąb Dąbrowa
Rudnianka Rudna Wielka
3:0
Piast Nowa Wieś
Mrowlanka Mrowla
6:0
RKS Rzeszów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowa Wieś
Pauza
RKS Rzeszów
1:9
Staroniwa Rzeszów
Tytan Rzeszów
0:6
Rudnianka Rudna Wielka
Dąb Dąbrowa
0:1
Mrowlanka Mrowla
Biała Rzeszów
2:1
Bratek II Bratkowice
Rudzik Rudna Mała
0:4
Zimowit Rzeszów
Victoria Budy Głogowskie
4:2
Junak Rzeszów - Słocina
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Tytan Rzeszów
Pauza
Zimowit Rzeszów
2:1
Biała Rzeszów
Piast Nowa Wieś
2:1
Tytan Rzeszów
Bratek II Bratkowice
0:2
Victoria Budy Głogowskie
Rudnianka Rudna Wielka
5:0
RKS Rzeszów
Staroniwa Rzeszów
6:0
Dąb Dąbrowa
Mrowlanka Mrowla
4:2
Rudzik Rudna Mała
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Tytan Rzeszów
Pauza
Piast Nowa Wieś
4:1
RKS Rzeszów
Staroniwa Rzeszów
2:1
Rudzik Rudna Mała
Rudnianka Rudna Wielka
2:1
Dąb Dąbrowa
Zimowit Rzeszów
1:1
Victoria Budy Głogowskie
Mrowlanka Mrowla
2:0
Biała Rzeszów
Bratek II Bratkowice
1:2
Junak Rzeszów - Słocina
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Bratek II Bratkowice
Pauza
Dąb Dąbrowa
3:2
Piast Nowa Wieś
Rudzik Rudna Mała
2:6
Rudnianka Rudna Wielka
Biała Rzeszów
0:9
Staroniwa Rzeszów
Victoria Budy Głogowskie
2:0
Mrowlanka Mrowla
Junak Rzeszów - Słocina
2:1
Zimowit Rzeszów
RKS Rzeszów
3:1
Tytan Rzeszów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Rzeszów
Pauza
Staroniwa Rzeszów
- : -
Victoria Budy Głogowskie
Rudnianka Rudna Wielka
- : -
Biała Rzeszów
Zimowit Rzeszów
- : -
Bratek II Bratkowice
Piast Nowa Wieś
- : -
Rudzik Rudna Mała
Tytan Rzeszów
- : -
Dąb Dąbrowa
Mrowlanka Mrowla
- : -
Junak Rzeszów - Słocina
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości