Sparing nr. 1 Strug Tyczyn 1:2 Sokół Kolbuszowa Dolna

W dzisiejszym sparingu rozegranym na sztucznym boisku w Nowej Wsi przegraliśmy z MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna 1:2 (1:0). Mecz stał na dobrym, szybkim poziomie. Paradoksalnie po pierwszej połowie, to więcej do powiedzenia mieli przeciwnicy, a jednak po dość zaskakującym trafieniu Bartłomieja Zawadzkiego prowadziliśmy wyszliśmy na jednobramkowe prowadzenie. Lewonożny pomocnik sprytnie przelobował wysuniętego z bramki - byłego zawodnika Strugu - Norberta Króla.
Po zmianie stronto podopieczni Wiesława Gołdy przejęli inicjatywę i prowadzili grę. Jednak dwa proste błędy sprawiły, że rywal bezlitośnie je wykorzystał.

Mecz z liderem dębickiej klasy okręgowej rozpoczęliśmy w składzie: Jamrozik - Pączek, Karwowski, Nowiński, Pawlik - Bulka, Nizioł, Rzońca, B. Zawadzki - W. Zawadzki, Gajdek

Na zmiany wchodzili: Murias, Drob, Pikiel, Janik, Żuczek, Woźniak, Banaś

Za tydzień czekają nas dwa sparingi. W sobotę zagramy z czwartoligowym Wisłokiem Wiśniowa, a w niedzielę zmierzymy się z Leśną Wólka Podleśna

Powiązana galeria: