Świetna końcówka juniorów

Po porażkach z Karpatami Krosno 0 : 3 i Igloopolem Dębca 0 : 2 nasza drużyna wygrała wyjazdowy mecz z Gryfem Mielec

1 : 2 bramki zdobyli Wojtek Domino i Kamil Warchoł oraz pokonała po zaciętym meczu  Stal Ekoball Sanok 2 : 1 Bramki Wojtek Domino x 2.Ostatecznie drużyna uplasowała się na 5 miejscu i w rundzie wiosennej z bardzo dużą ciekawością czekamy na mecze  z Polonią Przemyśl .Czarnymi Jasło ,Igloopolem Dębica i innymi drużynami .Wielkie brawa dla całej drużyny i trenera Dawida Sitka za piękne mecze ii duże emocje.Wzmocnienia w rundzie jesiennej byłytak zwanymi " strzałami w dziesiątkę " i jeśli utrzymamy na wiosnę ten stan osobowy oraz przepracujemy solidnie okres zimowy to drużyna może nam przysporzyć wiele radości .Brawo chłopaki. Z kolei  drużyna  Dominika Ferenca nie rozegrała  ostatniego meczu z Wisłokiem  Strzyżów z uwagi na zalane boisko i mecz ten rozegramy na wiosnę .Tradycyjnie po raz 12 byliśmy na Węgrzech tego roku graliśmy wspólnie z drużynami Galicji Chmielnik i Halo Hyżne których opiekunem był pan Radek Ziarno.Drużyna Galicja - Strug zajęła bez porażki 1 miejsce a Bartek KAWALEC  otrzymał statuetkę najlepszego zawodnika a drużyny rocznika 2005 i 2006,2007 zajęły 5 i 6 miejsce najlepszym bramkarzem został Hubert Szyfer.