WRACAMY!!!
Z dwutygodniowym opóźnieniem wracamy do rywalizacji o ligowe punkty. Po długim okresie przygotowawczym, wreszcie po raz pierwszy w tym roku zagramy o stawkę. Po przedłużającej się zimie wszystko wskazuje na to, że w najbliższą sobotę rozpoczniemy rundę wiosenną. Naszym rywalem będzie zespół Bratka Bratkowice. Drużyna, w której w ostatnich dniach doszło do zawirowań spowodowanych rotacją na stanowisku trenera. Prowadzący dotąd zespół Jacek Sowa odszedł do Głogovii, a jego miejsce zajął Piotr Szmuc. Miał mało czasu by poznać zespół, bowiem kilka dni później Bratek rozpoczął rundę wiosenną od starcia z rezerwami Resovii. Mecz zakończył się porażką Bratka 1:2, ale gracze z Bratkowic na tle ambitnej młodzieży wzmocnionej zawodnikami CLJ oraz pierwszej drużyny, zaprezentowali się całkiem dobrze. To pokazuje, że o punkty w sobotnim spotkaniu wcale łatwo nie będzie. Jak zresztą w każdym meczu na wiosnę...
A w naszej drużynie czuć już ogromną chęć gry. Mamy nadzieję, że przełoży się ona na dobrą postawę w walce o pierwsze wiosenne punkty. Spragnionych piłkarskich emocji kibiców zapraszamy w sobotnie przedpołudnie na stadion w Bratkowicach!!!