15 Kolejka: Strug SZiK Tyczyn - Grom Mogielnica

Przed nami drugi wiosenny mecz, ale pierwszy na własnym boisku. Rywalem będzie zajmująca 11. miejsce, mająca zaledwie 7 punktów, drużyna Gromu Mogielnica. Nie trudno wskazać faworyta tego spotkania. Choć docierają do nas głosy o problemach kadrowych naszego rywala, to jednak ważne jest jednak by nie zlekceważyć rywala i zagrać na 100 %. Najtrudniej się bowiem gra z takimi zespołami, które nie mają nic do stracenia. Nasi najbliżsi rywale tracą sporo bramek. Grają także dawno nie widzianą formacją defensywną - z ostatnim stoperem. Tutaj będziemy szukać naszej szansy. Ważne, żebyśmy zagrali to co potrafimy, podeszli od początku spotkania skoncentrowani, a powinno być dobrze. Jesienią w Mogielnicy wygraliśmy 4:0. Nie mamy nic przeciwko, by wynik powtórzyć w niedzielę....

Strug SZiK Tyczyn - Grom Mogielnica
niedziela, 9 kwietnia g. 14:00