Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Rzeszów
2:2
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Crasnovia Krasne
2:3
Błękit Żołynia
Jedność Niechobrz
2:3
Sokół Sokołów Małopolski
Strumyk Malawa
2:0
Bratek Bratkowice
Sawa Sonina
2:1
Resovia II Rzeszów
KS Stobierna
5:0
Dynovia Dynów
Strug Tyczyn
3:1
Iskra Jawornik Polski
Błażowianka Błażowa
3:2
Aramix Niebylec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Strumyk Malawa
0:0
Strug Tyczyn
Bratek Bratkowice
3:0*
Resovia II Rzeszów
Błękit Żołynia
1:1
Jedność Niechobrz
Aramix Niebylec
2:4
Crasnovia Krasne
Dynovia Dynów
5:3
Sawa Sonina
Sokół Sokołów Małopolski
2:2
KS Stobierna
Iskra Jawornik Polski
0:2
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Korona Rzeszów
1:0
Błażowianka Błażowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Crasnovia Krasne
1:4
Korona Rzeszów
Jedność Niechobrz
2:1
Aramix Niebylec
Sawa Sonina
1:2
Sokół Sokołów Małopolski
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
1:2
Strumyk Malawa
Strug Tyczyn
1:1
Bratek Bratkowice
Resovia II Rzeszów
1:2
Dynovia Dynów
KS Stobierna
0:1
Błękit Żołynia
Błażowianka Błażowa
2:4
Iskra Jawornik Polski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Strumyk Malawa
1:2
Błażowianka Błażowa
Sokół Sokołów Małopolski
1:1
Resovia II Rzeszów
Bratek Bratkowice
3:0
Dynovia Dynów
Aramix Niebylec
0:1
KS Stobierna
Strug Tyczyn
2:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Iskra Jawornik Polski
5:1
Crasnovia Krasne
Błękit Żołynia
0:3
Sawa Sonina
Korona Rzeszów
1:0
Jedność Niechobrz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Crasnovia Krasne
2:1
Strumyk Malawa
Jedność Niechobrz
2:0
Iskra Jawornik Polski
Sawa Sonina
1:1
Aramix Niebylec
Błażowianka Błażowa
1:0
Strug Tyczyn
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
2:2
Bratek Bratkowice
Dynovia Dynów
2:2
Sokół Sokołów Małopolski
Resovia II Rzeszów
0:4
Błękit Żołynia
KS Stobierna
0:4
Korona Rzeszów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
2:2
Błażowianka Błażowa
Korona Rzeszów
1:0
Sawa Sonina
Strug Tyczyn
4:1
Crasnovia Krasne
Strumyk Malawa
4:1
Jedność Niechobrz
Błękit Żołynia
1:1
Dynovia Dynów
Aramix Niebylec
1:3
Resovia II Rzeszów
Bratek Bratkowice
1:1
Sokół Sokołów Małopolski
Iskra Jawornik Polski
2:1
KS Stobierna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Niechobrz
1:2
Strug Tyczyn
Crasnovia Krasne
4:5
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Sawa Sonina
5:1
Iskra Jawornik Polski
Sokół Sokołów Małopolski
4:0
Błękit Żołynia
KS Stobierna
0:4
Strumyk Malawa
Błażowianka Błażowa
5:2
Bratek Bratkowice
Dynovia Dynów
1:0
Aramix Niebylec
Resovia II Rzeszów
1:2
Korona Rzeszów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Jawornik Polski
2:1
Resovia II Rzeszów
Błękit Żołynia
6:2
Bratek Bratkowice
Aramix Niebylec
3:4
Sokół Sokołów Małopolski
Błażowianka Błażowa
3:1
Crasnovia Krasne
Korona Rzeszów
3:1
Dynovia Dynów
Strumyk Malawa
5:1
Sawa Sonina
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
0:1
Jedność Niechobrz
Strug Tyczyn
1:3
KS Stobierna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Stobierna
3:2
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Błękit Żołynia
2:1
Aramix Niebylec
Jedność Niechobrz
1:0
Błażowianka Błażowa
Crasnovia Krasne
4:1
Bratek Bratkowice
Sokół Sokołów Małopolski
1:2
Korona Rzeszów
Sawa Sonina
0:6
Strug Tyczyn
Dynovia Dynów
2:0
Iskra Jawornik Polski
Resovia II Rzeszów
1:0
Strumyk Malawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błażowianka Błażowa
1:3
KS Stobierna
Korona Rzeszów
6:1
Błękit Żołynia
Crasnovia Krasne
1:3
Jedność Niechobrz
Strug Tyczyn
1:3
Resovia II Rzeszów
Strumyk Malawa
4:0
Dynovia Dynów
Bratek Bratkowice
4:3
Aramix Niebylec
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
4:0
Sawa Sonina
Iskra Jawornik Polski
0:0
Sokół Sokołów Małopolski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękit Żołynia
1:0
Iskra Jawornik Polski
Jedność Niechobrz
1:1
Bratek Bratkowice
Sawa Sonina
0:3
Błażowianka Błażowa
KS Stobierna
3:1
Crasnovia Krasne
Aramix Niebylec
0:2
Korona Rzeszów
Sokół Sokołów Małopolski
2:2
Strumyk Malawa
Dynovia Dynów
0:1
Strug Tyczyn
Resovia II Rzeszów
0:4
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Crasnovia Krasne
2:0
Sawa Sonina
Strumyk Malawa
3:0
Błękit Żołynia
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
1:1
Dynovia Dynów
Błażowianka Błażowa
5:0
Resovia II Rzeszów
Iskra Jawornik Polski
0:3
Aramix Niebylec
Bratek Bratkowice
1:2
Korona Rzeszów
Strug Tyczyn
2:0
Sokół Sokołów Małopolski
Jedność Niechobrz
0:1
KS Stobierna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Dynovia Dynów
2:3
Błażowianka Błażowa
Resovia II Rzeszów
3:3
Crasnovia Krasne
KS Stobierna
0:1
Bratek Bratkowice
Sokół Sokołów Małopolski
3:3
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Błękit Żołynia
0:0
Strug Tyczyn
Korona Rzeszów
3:0
Iskra Jawornik Polski
Aramix Niebylec
0:3
Strumyk Malawa
Sawa Sonina
1:3
Jedność Niechobrz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Crasnovia Krasne
4:1
Dynovia Dynów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
2:2
Błękit Żołynia
Jedność Niechobrz
6:0
Resovia II Rzeszów
Strumyk Malawa
2:3
Korona Rzeszów
Strug Tyczyn
0:2
Aramix Niebylec
Błażowianka Błażowa
3:1
Sokół Sokołów Małopolski
KS Stobierna
0:2
Sawa Sonina
Bratek Bratkowice
3:0
Iskra Jawornik Polski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sawa Sonina
1:4
Bratek Bratkowice
Korona Rzeszów
0:1
Strug Tyczyn
Dynovia Dynów
2:1
Jedność Niechobrz
Sokół Sokołów Małopolski
7:0
Crasnovia Krasne
Iskra Jawornik Polski
2:5
Strumyk Malawa
Błękit Żołynia
1:0
Błażowianka Błażowa
Aramix Niebylec
6:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Resovia II Rzeszów
2:2
KS Stobierna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
2:0
Korona Rzeszów
Dynovia Dynów
0:0
KS Stobierna
Resovia II Rzeszów
3:1
Sawa Sonina
Sokół Sokołów Małopolski
3:3
Jedność Niechobrz
Iskra Jawornik Polski
0:1
Strug Tyczyn
Błękit Żołynia
0:1
Crasnovia Krasne
Bratek Bratkowice
0:4
Strumyk Malawa
Aramix Niebylec
2:2
Błażowianka Błażowa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Resovia II Rzeszów
2:1
Bratek Bratkowice
Crasnovia Krasne
3:2
Aramix Niebylec
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
1:2
Iskra Jawornik Polski
Sawa Sonina
3:2
Dynovia Dynów
KS Stobierna
1:6
Sokół Sokołów Małopolski
Strug Tyczyn
3:1
Strumyk Malawa
Błażowianka Błażowa
4:1
Korona Rzeszów
Jedność Niechobrz
3:0
Błękit Żołynia
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Strumyk Malawa
1:1
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Resovia II Rzeszów
2:0
Dynovia Dynów
Sokół Sokołów Małopolski
0:2
Sawa Sonina
Iskra Jawornik Polski
1:4
Błażowianka Błażowa
Błękit Żołynia
3:0
KS Stobierna
Korona Rzeszów
4:2
Crasnovia Krasne
Bratek Bratkowice
3:1
Strug Tyczyn
Aramix Niebylec
0:0
Jedność Niechobrz
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Crasnovia Krasne
3:2
Iskra Jawornik Polski
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
1:1
Strug Tyczyn
Sawa Sonina
0:2
Błękit Żołynia
Dynovia Dynów
2:4
Bratek Bratkowice
Resovia II Rzeszów
4:1
Sokół Sokołów Małopolski
KS Stobierna
1:0
Aramix Niebylec
Błażowianka Błażowa
0:1
Strumyk Malawa
Jedność Niechobrz
0:0
Korona Rzeszów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Strumyk Malawa
1:0
Crasnovia Krasne
Strug Tyczyn
3:1
Błażowianka Błażowa
Sokół Sokołów Małopolski
2:4
Dynovia Dynów
Iskra Jawornik Polski
0:3
Jedność Niechobrz
Błękit Żołynia
2:1
Resovia II Rzeszów
Korona Rzeszów
0:1
KS Stobierna
Bratek Bratkowice
5:4
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Aramix Niebylec
1:3
Sawa Sonina
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Crasnovia Krasne
1:1
Strug Tyczyn
Sawa Sonina
2:2
Korona Rzeszów
Dynovia Dynów
2:2
Błękit Żołynia
Resovia II Rzeszów
5:1
Aramix Niebylec
KS Stobierna
2:0
Iskra Jawornik Polski
Sokół Sokołów Małopolski
3:1
Bratek Bratkowice
Błażowianka Błażowa
1:2
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Jedność Niechobrz
0:0
Strumyk Malawa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Strumyk Malawa
5:1
KS Stobierna
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
0:1
Crasnovia Krasne
Strug Tyczyn
2:0
Jedność Niechobrz
Iskra Jawornik Polski
2:2
Sawa Sonina
Błękit Żołynia
0:1
Sokół Sokołów Małopolski
Korona Rzeszów
6:0
Resovia II Rzeszów
Bratek Bratkowice
0:2
Błażowianka Błażowa
Aramix Niebylec
1:0
Dynovia Dynów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Crasnovia Krasne
5:1
Błażowianka Błażowa
Sawa Sonina
1:2
Strumyk Malawa
Dynovia Dynów
1:6
Korona Rzeszów
Resovia II Rzeszów
1:3
Iskra Jawornik Polski
KS Stobierna
2:1
Strug Tyczyn
Sokół Sokołów Małopolski
4:1
Aramix Niebylec
Jedność Niechobrz
2:1
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Bratek Bratkowice
4:0
Błękit Żołynia
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Strumyk Malawa
5:1
Resovia II Rzeszów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
0:2
KS Stobierna
Strug Tyczyn
2:3
Sawa Sonina
Iskra Jawornik Polski
2:3
Dynovia Dynów
Korona Rzeszów
0:0
Sokół Sokołów Małopolski
Bratek Bratkowice
1:0
Crasnovia Krasne
Aramix Niebylec
5:0
Błękit Żołynia
Błażowianka Błażowa
1:1
Jedność Niechobrz
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Sawa Sonina
3:1
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Dynovia Dynów
1:3
Strumyk Malawa
Resovia II Rzeszów
1:2
Strug Tyczyn
KS Stobierna
4:0
Błażowianka Błażowa
Sokół Sokołów Małopolski
2:2
Iskra Jawornik Polski
Błękit Żołynia
1:0
Korona Rzeszów
Jedność Niechobrz
3:1
Crasnovia Krasne
Aramix Niebylec
1:1
Bratek Bratkowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Crasnovia Krasne
5:1
KS Stobierna
Strumyk Malawa
1:1
Sokół Sokołów Małopolski
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
0:8
Resovia II Rzeszów
Strug Tyczyn
2:3
Dynovia Dynów
Błażowianka Błażowa
1:0
Sawa Sonina
Iskra Jawornik Polski
0:3
Błękit Żołynia
Korona Rzeszów
0:1
Aramix Niebylec
Bratek Bratkowice
1:0
Jedność Niechobrz
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Sawa Sonina
1:0
Crasnovia Krasne
Dynovia Dynów
3:2
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Resovia II Rzeszów
5:0
Błażowianka Błażowa
KS Stobierna
2:1
Jedność Niechobrz
Sokół Sokołów Małopolski
2:2
Strug Tyczyn
Błękit Żołynia
0:0
Strumyk Malawa
Korona Rzeszów
0:1
Bratek Bratkowice
Aramix Niebylec
0:1
Iskra Jawornik Polski
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Bratek Bratkowice
0:3
KS Stobierna
Crasnovia Krasne
3:4
Resovia II Rzeszów
Błażowianka Błażowa
2:3
Dynovia Dynów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
0:6
Sokół Sokołów Małopolski
Strug Tyczyn
3:3
Błękit Żołynia
Strumyk Malawa
4:0
Aramix Niebylec
Iskra Jawornik Polski
0:3
Korona Rzeszów
Jedność Niechobrz
2:2
Sawa Sonina
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Sawa Sonina
3:1
KS Stobierna
Dynovia Dynów
4:0
Crasnovia Krasne
Resovia II Rzeszów
1:0
Jedność Niechobrz
Sokół Sokołów Małopolski
1:2
Błażowianka Błażowa
Iskra Jawornik Polski
1:1
Bratek Bratkowice
Błękit Żołynia
0:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Korona Rzeszów
2:0
Strumyk Malawa
Aramix Niebylec
1:1
Strug Tyczyn
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Crasnovia Krasne
2:3
Sokół Sokołów Małopolski
Strumyk Malawa
3:0
Iskra Jawornik Polski
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
0:1
Aramix Niebylec
KS Stobierna
3:4
Resovia II Rzeszów
Strug Tyczyn
0:4
Korona Rzeszów
Błażowianka Błażowa
2:1
Błękit Żołynia
Jedność Niechobrz
4:2
Dynovia Dynów
Bratek Bratkowice
0:2
Sawa Sonina
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości