AWANS juniorów młodszych naszego klubu do 1 ligi podkarpckiej

Drużyna juniorów młodszych naszego klubu prowadzona przez trenera Dawida Sitka poszła w ślady seniorów  i awansowała do zreformowanej 1 ligi podkarpackiej.Drużyna kapitalnie rozegrała rundę wiosenną odnosząc 6 kolejnych zwycięstw i  w ostatnim meczu zremisowała z mocnym zespołem Gryfa Mielec.Wynik wiosenne przedstawiają się następująco:

Resovia - Strug 8 : 1 / Bramki.K.Warchoł x 1 /

Strug -Sokół Nisko 6 : 3 / 1 : 3 / Bramki J.Kaczor x 1,D.Błażejowski x 1 M.Kusy x 1, W Domino x 3

Czarni Oleszyce - Strug 1 - 3 Bramki F.Sitek,J.Kaczor x 1, K.Warchoł x 1

Strug - Kolbuszowianka Kolbuszowa  7 : 2 Bramki : M.Kusy x 1,J.Kaczor x 1,D.Błażejowski x 1, K.Warchoł x 2,

Sz.Malak x 1,W.Domino x 1

Nafta Jedlicze -Strug 3 : 5 / 2 ; 2 / Bramki W.Domino x 5

Karpaty Krosno - Strug 0 : 3 VO , Strug - Lechia Sędziszów 2 ; 0 Bramki : M.Kusy x 1, J.Kaczor x 1

Strug -Gryf Mielec 0 : 0.

Zarząd klubu składa gratulacje dla trenera Dawida Sitka i wszystkich chłopaków od Arka Bala do najmłodszego Loczka Putkowskiego za piękną grę,wspaniałe bramki które mogły być ozdobą ligowych boisk, wielką ambicję, zaangażowanie w treningach.Mamy ogromną nadzieję że nasi chłopcy nie powiedzieli ostatniego słowa w tej grupie wiekowej ponieważ  w sezonie 2016/2017 w naszej drużynie występowali chłopcy z rocznika 2001,2002 i 2003 i jeszcze przez  rok będą występować w tej kategorii.Drużyna juniorów młodszych zakończyła już rozgrywki.Trwa jeszcze rywalizacja pozostałych naszych drużyn młodzieżowych juniorów starszych,trampkarzy młodszych,młodzików starszych i żaków.Więcej informacji o wynikach i szczegóły spotkań na stronach poszczególnych drużyn.