Bartłomiej Więcek wraca do bramki Strugu !!!

Miło nam poinformować, że w nowym sezonie między słupkami bramki Strugu zobaczymy Bartłomieja Więcka, który zdecydował się po przerwie wrócić do gry w naszej drużynie. Bartek wielokrotnie udowadniał swoją wartość, dlatego tym bardziej się cieszymy, że zdecydował się wspomóc nas w walce o awans.

Oprócz gry na trawie, Bartek gra także w hali. Do tej pory grał w zespole Tomy Stobierna, a ostatnio jego formę dostrzegło kierownictwo pierwszoligowego Heiro Rzeszów, gdzie będzie występował wspólnie z Maciejem Niziołem.

Niewykluczone, że nasz klub pozyska jeszcze jednego wartościowego bramkarza z przeszłością IV-ligową, ale o szczegółach poinformujemy.

Tymczasem za tydzień start rozgrywek ligowych. Nie mamy szczęścia do sparingowych rywali. Z siedmiu dotychczas zaplanowanych sparingów odbyły się tylko trzy spotkania.W ten weekend nie doszedł do skutku zaplanowany test-mecz z Astrą. Mamy nadzieje, że ostatni sprawdzian przed ligą uda się rozegrać.Będzie to potyczka z Dynovią. A już w następną niedzielę pierwszy gwizdek nowego sezonu w Tyczynie. Strug zmierzy się z Gromem Mogielnica. Już dziś serdecznie zapraszamy na godzinę 17.00 na stadion w Tyczynie.