DERBY !!

Takie mecze wyzwalają zawsze dodatkowy smaczek emocji. Mówi się o nich, że rządzą się swoimi prawami. Bez znaczenia w której lidze, o jaką stawkę. Oprócz ligowych punktów liczy się coś jeszcze - prestiż. I bez wątpienia tak będzie także i jutro.
Do meczu przystąpimy uskrzydleni wysokim, środowym zwycięstwem. Dodatkowo żądni rewanżu za nieudany mecz z jesieni, zremisowany 1:1. Wierzymy, że po meczu będziemy w równie dobrych nastrojach jak po ostatnim meczu w Tyczynie. Przed dwoma laty, także pod wodzą trenera Gołdy, także na wiosnę, zwyciężyliśmy Hermana 6:0. Herman zmaga się z problemami kadrowymi, gra w kratkę. Strug kontynuuje dobrą passę jednak jak wspomnieliśmy na wstępie, derby to derby...

Strug SZiK Tyczyn-LKS Herman Hermanowa
sobota, 6 maja g. 17:00