KAMIL ŻUCZEK ZAMYKA KADRĘ NA RUNDĘ WIOSENNĄ!!!

Z radością informujemy, że udało się sfinalizować formalności związane z pozyskaniem z czwartoligowego Izolatora Boguchwała KAMILA ŻUCZKA.

Utalentowany 20-latek dołączył do naszej drużyny na zasadzie półrocznego wypożyczenia.

Choć w klubie z Boguchwały nie odgrywał pierwszoplanowej roli, to jednak zaliczył kilka meczów w rundzie jesiennej trwającego sezonu na czwartoligowych boiskach

Kamil był już kilkukrotnie przymierzany do naszej drużyny, ale dopiero teraz udało się oficjalnie pozyskać tego napastnika
W swojej przygodzie z piłką oprócz Izolatora reprezentował również barwy Gromu Mogielnica i Polonii Hyżne

Co ciekawe nasz nowy zawodnik, wraz z drużyną juniorów starszych Izolatora wywalczył awans najpierw do drugiej , a następnie do pierwszej podkarpackiej ligi juniorów starszych. W ciągu tych dwóch sezonów aż 59 razy wpisał się na listę strzelców.

Tym samym została zamknięta kadra naszej drużyny na rundę wiosenną.
Wkrótce kilka zdań na temat transferów z naszego klubu.

KAMIL WITAMY W TYCZYNIE I ŻYCZYMY POWODZENIA!!!