ORZEŁ WÓLKA NIEDŹWIEDZKA KOLEJNYM PUCHAROWYM RYWALEM !!!

Występujący w łańcuckiej grupie rzeszowskiej klasy A Techform Orzeł Wólka Niedźwiedzka będzie kolejnym rywalem naszej drużyny w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu Podokręgów Rzeszów - Dębica.

W pucharowych zmaganiach gracze Orła, radzą sobie bardzo dobrze. Rozgrywki rozpoczęli od wygranej 2;1 z Wisłokiem Czarna w rundzie przedwstępnej. W kolejnej fazie wysoko, bo aż 5:0 zwyciężyli Błękit Żołynia, by w następnej rundzie odprawić z kwitkiem Strumyka Malawa zwyciężając 2:0.

Nasz zespół przypomnijmy, że rozpoczął zmagania od wysokiego zwycięstwa 7;2 w rundzie wstępnej nad Startem Lubenia, a następnie pokonaliśmy KS Dąbrówki 5:1.

Mecz pucharowy zostanie rozegrany za tydzień, w środę 11 października o g. 15:30 na stadionie w Wólce Niedźwiedzkiej.

Już dziś serdecznie zapraszamy !!!