Pierwsze wieści transferowe ! Adrian Nieckarz nowym bramkarzem Strugu !

Ku zaskoczeniu wszystkich, na dwa tygodnie przed startem ligi opuścić nasz zespół zdecydował się Krystian Migut. W związku z tym pozostaliśmy z jednym bramkarzem - Arkiem Rajzerem, który także jesienią bronił w juniorach. Wobec takiego obrotu sytuacji rozpoczęliśmy intensywne poszukiwania bramkarza i równie co niespodziewane było odejście Miguta, równie niespodziewanie szybko udało się nam pozyskać ADRIANA NIECKARZA ze Stali Rzeszów. Nasz nowy golkiper jest wychowankiem Sparty Wożuczyn skąd trafił do Stali, gdzie spędził ostatnie trzy lata W między czasie grał jeszcze w drużynach młodzieżowych Tomasovii. Pomimo tego, że ma dopiero 18 lat już zebrał niemałe doświadczenie trenując z pierwszą drużyną trzecioligowca, a także grając w sparingach. W tym okienku transferowym pytało o niego kilka klubów, ale ostatecznie wybrał Strug, z czego niezmiernie się cieszymy.

ADRIAN, Witamy w Tyczynie i życzymy jak najmniej wpuszczonych bramek !