Porażka w pierwszym sparingu

W pierwszym sparingu przed nowym sezonem nasza drużyna przegrała z Błażowianką 0-2. Mecz był pierwszą okazją do przyjrzenia się swoim zawodnikom dla trenera Tomasza Kaczyńskiego. Pomimo okrojonej sytuacji kadrowej (obóz grup młodzieżowych, urlopy, praca) nasi zawodnicy dobrze zaprezentowali się na tle beniaminka rzeszowskiej klasy okręgowej. W meczu wystąpiło kilku obiecujących juniorów, którzy zostaną włączeni do szerokiej kadry drużyny seniorów. Zagrali także wracający po półrocznej przerwie Artur Kucharzyk i Mateusz Porada, którzy pokazali, że mogą być wzmocnieniem naszej drużyny w zbliżających się rozgrywkach. Kolejny sprawdzian w sobotę, wówczas zmierzymy się z występującą w klasie AII Szarotką Rogóżno.

Nasz zespół zagrał w zestawieniu: Szczepanik - Pasierb, Bodzioch, Łyszczarz, Porada, Kucharzyk, Ferenc, testowany, Stanio, Malak, D. Sitek. Na zmiany: Darul, B. Sitek.