Porażka w Zaczerniu

KS Zaczernie - Strug Tyczyn 2: 1 (1:1)

Nie udała się wyprawa podopiecznych trenera Kaczyńskiego do Zaczernia. Po dość trudnym meczu nasza drużyna uległa tamtejszemu zespołowi 2:1. Mecz od początku nie układał się po naszej myśli. Już w 6' meczu za faul w polu karnym został wyrzucony z boiska Andrzej Pasierb i spotkanie musieliśmy kontynuować w "dziesiątkę". Karnego na bramkę zamienił Krzysztof Weres i Zaczernie prowadziło 1:0. Tuż przed przerwą bramkę wyrównującą strzelił Maciej Nizioł dając nadzieję Strugowi na lepszą grę w II połowie meczu. Pomimo nieznacznej przewagi naszej drużynie nie udało się utrzymać korzystnego wyniku do końca. W 67' samobójcze trafienie zaliczył Wojciech Łyszczarz, który głową skierował piłkę do siatki po strzale z rzutu wolnego.