Świąteczny pojedynek !

Zanim zasiądziemy do wielkanocnych stołów czeka nas jeszcze ważne starcie o kolejne ligowe punkty. Przeciwnikiem będzie dobrze radząca sobie na wiosnę drużna Czarnych Czudec, która punktowała w dwóch wyjazdowych meczach. Nasi najbliżsi rywale rozpoczęli rundę od zwycięstwa na trudnym terenie w Wysokiej Strzyżowskiej, a ostatnio bezbramkowo zremisowali na równie ciężkim boisku w Niebylcu, co spowodowało, że Strug po zwycięstwie nad Gromem powiększył przewagę nad Aramixem do 5 punktów. Zwycięstwo nad drużyną z Mogielnicy mogło być jeszcze bardziej okazałe, ale niestety raziliśmy po raz kolejny brakiem skuteczności.
Nasi zawodnicy w mijającym tygodniu nad tą nieskutecznością pracowali, sporo czasu poświęcali również stałym fragmentom gry. Wszystko po to by, zespół prezentował się jak najlepiej. Na razie funkcjonuje dobrze, ale zawsze znajdą się elementy do poprawy.
Mamy nadzieje, że nasi zawodnicy sprawią, że spędzimy święta w dobrych nastrojach !

Wielka Sobota
Czarni Czudec - Strug SZiK Tyczyn, 15 kwietnia g. 11:00