Świetna inauguracja w Podkarpackiej lidze juniora młodszego

Strug Tyczyn -Błękitni Ropczyce 3 : 2 / 2: 0 / Bramki : Wojtek Domino x1, Tymek Bartnicki x1, Szymek Oczoś x1.

Bardzo udanie zainaugurowali rozgrywki juniorzy młodsi naszego klubu. Po emocjonującym spotkaniu pokonali

pierwszego rywala w zreformowanej lidze.

Mamy nadzieję, że w sobotnim spotkaniu z Sokołem Nisko uda się również  zdobyć 3 pkt.

Zapraszamy wszystkich kibiców na godz. 11. Emocje gwarantowane.

Pragniemy poinformować, że w dniach 11 - 21.08. 2017 juniorzy naszego klubu przebywali na obozie

sportowym we Władysławowie. W trakcie obozu rozegraliśmy 3 sparingi.  Wyniki tych meczów były następujące :

Strug Tyczyn - Pruszcz Gdański 5 : 2. Bramki : W.Domino x 2,T.Bartnicki x1,K.Putkowski x1, F.Sitek x1

Strug Tyczyn - KKS Kalisz  5 : 2. Bramki : G.Bialic x3, W.Domino x1, K.Putkowski x1, F.Sitek  x 1

Strug Tyczyn -Legia-Bemowo W-wa 3: 2 Bramki : W.Domino x1, K.Warchoł x 1, W.Czekaj x1.

Sparingi te graliśmy na świetnie przygotowanych boiskach w Chłapowie oraz  w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie im. Feliksa Stamma / w tym pięknie położonym nad samym Bałtykiem ośrodku przygotowują się do Olimpiad, Mistrzostw Świata,Europy nasze kadry narodowe/.

Jeden dzień  naszego pobytu nad morzem poświęciliśmy na zwiedzanie z przewodnikiem Trójmiasta. Zobaczyliśmy w Gdyni port, w którym stoją Dar Pomorza, Dar Młodzieży, ORP Błyskawica. byliśmy na sopockim molo. W Gdańsku zwiedziliśmy Główne Miasto,Kościół Mariacki,Jarmark Dominikański,Ul.Długą.

Wycieczkę zakończyliśmy wizytą na stadionie Lechii Gdańsk, gdzie obejrzeliśmy  pojedynek drużyn ekstraklasy Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz. Był to już piąty  stadion, na których byli sportowcy naszego klubu,  po stadionach  Wisły, Cracovii, Narodowym i Legii Warszawa.

W imieniu Zarządu  MKS Strug Tyczyn pragnę gorąco podziękować osobom,  które sprawowały bezpłatnie opiekę nad naszymi zawodnikami oraz prowadziły pracę wychowawczą i szkoleniową były  to p.  Agata Domino, sprawująca  funkcję kierownika obozu, p.  Marysia Hadała, która sprawowała opiekę medyczną oraz trenerzy Zdzisław Cybulski i Dawid Sitek.