ZMIANA TERMINU OBOZU !!!

Nie od 17 lipca, a już tydzień wcześniej nasi piłkarze rozpoczną obóz przygotowawczy do nowego sezonu. Obóz rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, 10 lipca, a potrwa do niedzieli, 16, lipca. W planach są dwa treningi dziennie, a zdominują je zajęcia z motoryki, na siłowni oraz gry kontrolne. Najpierw, w środę, 12 lipca zagramy z beniaminkiem IV ligi - Unią Nowa Sarzyna, a następnie, w sobotę, 15 lipca zmierzymy się z Jednością Niechobrz.
Obóz, organizowany z inicjatywy nowego prezesa - Ryszarda Dominy jest nagrodą dla zawodników, za wywalczenie awansu, a jednocześnie wierzymy że pozwoli się jeszcze lepiej przygotować do nowego sezonu.

A co piszczy w tyczyńskiej trawie ?

Przede wszystkim w większości udało nam się utrzymać kadrę zespołu z poprzedniego sezonu. Liczymy również na naszych juniorów, których z powodu słabej frekwencji postanowiliśmy nie zgłaszać do rozgrywek. Skład chcemy uzupełnić kilkoma zawodnikami. Z nowych zawodników formację defensywną zasili Michał Karwowski ze Startu Borek Stary. To zawodnik, który już w przeszłości grał w naszych barwach. Może z powodzeniem występować także w linii pomocy. Ponadto rozmawiamy z dwoma bramkarzami, którzy grali już w Strugu. To Ireneusz Jamrozik z Błażowianki oraz Kamil Kowal ze Stali Rzeszów. Decyzja, który z nich zagra w Strugu zapadnie w najbliższych dniach. Wierzymy także, że wracający z półrocznego wypożyczenia Jakub Sowa zadba o zdobywanie goli jako nasz napastnik. Kuba ostatnie pół roku spędził w Iskrze Jawornik Polski, która będzie rywalem naszej drużyny w pierwszej kolejce nowego sezonu. A ten ruszy 15 sierpnia. Harmonogram rozgrywek przewiduje jedną środową kolejkę, która zostanie rozegrana 30 sierpnia. Rundę jesienną zakończymy 11 lub 12 listopada wyjazdowym meczem z Koroną Rzeszów.

O newsach transferowych oraz wydarzeniach wokół naszego klubu będziemy na bieżąco informować.