Zwycięstwo w pierwszym sparingu

Dziś nasza drużyna zaingerowała serię gier sparingowych zimowego okresu przygotowawczego. Pierwszym rywalem był lider rzeszowskiej B-klasy – Zimowit. Strug odniósł pewne zwycięstwo 4-1. Mecz rozegrano na sztucznej murawie Stadionu Miejskiego, dlatego też trener Kaczyński mógł przyjrzeć się formie swoich zawodników, jak również ocenić dotychczasową pracę tyczyńskich piłkarzy. Dodajmy,że w meczu zabrakło kilku zawodników, natomiast zagrało czterech graczy testowanych, którzy biorą udział w zajęciach treningowych. Na listę strzelców oprócz Nizioła i Kucharzyka wpisali się dwaj zagraniczni zawodnicy, którzy od pewnego czasu trenują z naszym zespołem. Są to studenci, którzy sami wyrazili chęć treningów ze Strugiem. Jaka będzie ich przyszłość ? Na razie za wcześnie by to oceniać. O szczegółach będziemy jednak informować na bieżąco. Kolejny test-mecz za tydzień – rywalem będzie KS Przybyszówka prowadzona przez byłego szkoleniowca naszej drużyny – Wiesława Gołdę.

Strug zagrał w składzie: Baran, Pasierb, Janik, Rzońca, Pączek, Kucharzyk, Domino, Wrona, zawodnik testowany 1, Nizioł, Murias.

Na zmiany: Ferenc, Malak, Banaś, zawodnik testowany 2, zawodnik zagr. 1, zawodnik zagr. 2