Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Strzyżów
3:2
Czarni Czudec
Resovia II Rzeszów
6:1
Florian Ostrowy Tuszowskie
Tempo Cmolas
4:1
Wisłok Czarna
Dąb Kosina
6:3
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
STYROBUD Trzeboś
4:2
Jedność Hucisko
Aramix Niebylec
3:2
Strug Tyczyn
Pogoń Leżajsk
0:6
Stal Łańcut
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czudec
3:0*
Pogoń Leżajsk
Stal Łańcut
6:1
STYROBUD Trzeboś
Jedność Hucisko
5:2
Dąb Kosina
Strug Tyczyn
4:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Aramix Niebylec
2:3
Resovia II Rzeszów
Wisłok Czarna
3:1
Wisłok Strzyżów
Florian Ostrowy Tuszowskie
1:4
Tempo Cmolas
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Resovia II Rzeszów
3:1
Strug Tyczyn
STYROBUD Trzeboś
7:2
Czarni Czudec
Wisłok Strzyżów
2:4
Florian Ostrowy Tuszowskie
Pogoń Leżajsk
0:0
Wisłok Czarna
Tempo Cmolas
3:2
Aramix Niebylec
Dąb Kosina
2:6
Stal Łańcut
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
0:3
Jedność Hucisko
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czudec
1:2
Dąb Kosina
Stal Łańcut
3:1
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Aramix Niebylec
6:3
Wisłok Strzyżów
Resovia II Rzeszów
1:2
Tempo Cmolas
Wisłok Czarna
2:5
STYROBUD Trzeboś
Strug Tyczyn
6:2
Jedność Hucisko
Florian Ostrowy Tuszowskie
3:0
Pogoń Leżajsk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Strzyżów
0:4
Resovia II Rzeszów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
6:2
Czarni Czudec
Pogoń Leżajsk
1:5
Aramix Niebylec
Tempo Cmolas
1:3
Strug Tyczyn
Dąb Kosina
3:0
Wisłok Czarna
Jedność Hucisko
1:8
Stal Łańcut
STYROBUD Trzeboś
6:3
Florian Ostrowy Tuszowskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czudec
1:3
Jedność Hucisko
Florian Ostrowy Tuszowskie
3:1
Dąb Kosina
Strug Tyczyn
2:2
Stal Łańcut
Aramix Niebylec
5:0
STYROBUD Trzeboś
Tempo Cmolas
6:0
Wisłok Strzyżów
Wisłok Czarna
0:2
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Resovia II Rzeszów
4:0
Pogoń Leżajsk
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Strzyżów
4:1
Strug Tyczyn
Pogoń Leżajsk
0:0
Tempo Cmolas
Dąb Kosina
0:2
Aramix Niebylec
STYROBUD Trzeboś
5:1
Resovia II Rzeszów
Jedność Hucisko
3:0
Wisłok Czarna
Stal Łańcut
4:0
Czarni Czudec
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
4:0
Florian Ostrowy Tuszowskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Strzyżów
12:0
Pogoń Leżajsk
Resovia II Rzeszów
9:0
Dąb Kosina
Florian Ostrowy Tuszowskie
2:1
Jedność Hucisko
Aramix Niebylec
3:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Strug Tyczyn
3:0
Czarni Czudec
Tempo Cmolas
3:3
STYROBUD Trzeboś
Wisłok Czarna
2:3
Stal Łańcut
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
1:3
Resovia II Rzeszów
Czarni Czudec
3:3
Wisłok Czarna
Stal Łańcut
9:0
Florian Ostrowy Tuszowskie
Dąb Kosina
1:7
Tempo Cmolas
STYROBUD Trzeboś
3:4
Wisłok Strzyżów
Jedność Hucisko
1:2
Aramix Niebylec
Pogoń Leżajsk
- : -
Strug Tyczyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Strzyżów
10:0
Dąb Kosina
Resovia II Rzeszów
0:2
Jedność Hucisko
Pogoń Leżajsk
1:4
STYROBUD Trzeboś
Florian Ostrowy Tuszowskie
2:4
Czarni Czudec
Aramix Niebylec
1:0
Stal Łańcut
Strug Tyczyn
4:0
Wisłok Czarna
Tempo Cmolas
4:1
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Łańcut
- : -
Resovia II Rzeszów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- : -
Wisłok Strzyżów
Czarni Czudec
- : -
Aramix Niebylec
Dąb Kosina
- : -
Pogoń Leżajsk
STYROBUD Trzeboś
- : -
Strug Tyczyn
Jedność Hucisko
- : -
Tempo Cmolas
Wisłok Czarna
- : -
Florian Ostrowy Tuszowskie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Strzyżów
- : -
Jedność Hucisko
Resovia II Rzeszów
- : -
Czarni Czudec
Pogoń Leżajsk
- : -
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
STYROBUD Trzeboś
- : -
Dąb Kosina
Aramix Niebylec
- : -
Wisłok Czarna
Strug Tyczyn
- : -
Florian Ostrowy Tuszowskie
Tempo Cmolas
- : -
Stal Łańcut
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Łańcut
- : -
Wisłok Strzyżów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- : -
STYROBUD Trzeboś
Czarni Czudec
- : -
Tempo Cmolas
Dąb Kosina
- : -
Strug Tyczyn
Florian Ostrowy Tuszowskie
- : -
Aramix Niebylec
Jedność Hucisko
- : -
Pogoń Leżajsk
Wisłok Czarna
- : -
Resovia II Rzeszów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości