Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Data Gospodarze Wynik Goście
Data Gospodarze Wynik Goście
Data Gospodarze Wynik Goście
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Głogovia Głogów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski 30 75 71 - 11 23 6 1
2
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice 30 71 53 - 5 21 8 1
3
Korona Rzeszów
Korona Rzeszów 30 38 25 - 38 11 5 14
4
Strug Tyczyn
Strug Tyczyn 30 30 22 - 42 9 3 18
5
LKS Jasionka
LKS Jasionka 30 25 18 - 41 7 4 19
6
Stobierna Krzywe
Stobierna Krzywe 30 16 12 - 64 4 4 22
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
0:1
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
LKS Jasionka
0:1
Korona Rzeszów
Stobierna Krzywe
0:7
Głogovia Głogów Małopolski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
1:0
Stobierna Krzywe
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
2:0
Korona Rzeszów
Głogovia Głogów Małopolski
2:0
LKS Jasionka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Rzeszów
0:1
Głogovia Głogów Małopolski
LKS Jasionka
0:1
Strug Tyczyn
Stobierna Krzywe
0:4
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
0:1
Korona Rzeszów
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
0:0
Głogovia Głogów Małopolski
Stobierna Krzywe
0:1
LKS Jasionka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Głogovia Głogów Małopolski
4:2
Strug Tyczyn
Korona Rzeszów
3:0
Stobierna Krzywe
LKS Jasionka
0:2
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Rzeszów
0:1
Głogovia Głogów Małopolski
LKS Jasionka
0:2
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
Stobierna Krzywe
0:0
Strug Tyczyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
0:3
Głogovia Głogów Małopolski
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
2:0
Korona Rzeszów
Stobierna Krzywe
0:1
LKS Jasionka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Głogovia Głogów Małopolski
1:1
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
Korona Rzeszów
3:0
Stobierna Krzywe
LKS Jasionka
0:0
Strug Tyczyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
0:2
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
Stobierna Krzywe
1:5
Głogovia Głogów Małopolski
LKS Jasionka
0:1
Korona Rzeszów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
0:0
Stobierna Krzywe
Głogovia Głogów Małopolski
2:0
LKS Jasionka
Korona Rzeszów
2:0
Strug Tyczyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
3:0
Stobierna Krzywe
Głogovia Głogów Małopolski
2:0
Strug Tyczyn
Korona Rzeszów
0:3
LKS Jasionka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Jasionka
0:0
Stobierna Krzywe
Strug Tyczyn
0:1
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
Korona Rzeszów
0:3
Głogovia Głogów Małopolski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
1:0
Stobierna Krzywe
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
3:0
Korona Rzeszów
Głogovia Głogów Małopolski
2:0
LKS Jasionka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Rzeszów
0:3
Stobierna Krzywe
Głogovia Głogów Małopolski
0:2
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
LKS Jasionka
0:1
Strug Tyczyn
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Głogovia Głogów Małopolski
4:0
Stobierna Krzywe
Strug Tyczyn
3:0
Korona Rzeszów
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
3:0
LKS Jasionka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
0:1
Stobierna Krzywe
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
1:2
LKS Jasionka
Głogovia Głogów Małopolski
1:0
Korona Rzeszów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Jasionka
1:0
Stobierna Krzywe
Głogovia Głogów Małopolski
0:0
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
Korona Rzeszów
2:0
Strug Tyczyn
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Głogovia Głogów Małopolski
4:1
Stobierna Krzywe
Strug Tyczyn
0:1
LKS Jasionka
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
2:0
Korona Rzeszów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
3:0
Stobierna Krzywe
Głogovia Głogów Małopolski
3:0
Strug Tyczyn
Korona Rzeszów
0:3
LKS Jasionka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Rzeszów
2:0
Stobierna Krzywe
Strug Tyczyn
1:2
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
LKS Jasionka
0:3
Głogovia Głogów Małopolski
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
3:1
LKS Jasionka
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
0:0
Głogovia Głogów Małopolski
Korona Rzeszów
1:1
Stobierna Krzywe
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
1:0
Stobierna Krzywe
Głogovia Głogów Małopolski
3:1
LKS Jasionka
Korona Rzeszów
2:1
Strug Tyczyn
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
0:1
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
Głogovia Głogów Małopolski
3:1
Stobierna Krzywe
LKS Jasionka
0:2
Korona Rzeszów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
3:0
Stobierna Krzywe
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
3:0
LKS Jasionka
Głogovia Głogów Małopolski
4:0
Korona Rzeszów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Jasionka
0:1
Stobierna Krzywe
Strug Tyczyn
0:1
Głogovia Głogów Małopolski
Korona Rzeszów
1:1
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
0:0
Korona Rzeszów
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
0:0
Głogovia Głogów Małopolski
Stobierna Krzywe
1:0
LKS Jasionka
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
4:0
Strug Tyczyn
Głogovia Głogów Małopolski
3:1
LKS Jasionka
Korona Rzeszów
3:0
Stobierna Krzywe
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
0:5
Głogovia Głogów Małopolski
LKS Jasionka
1:1
Korona Rzeszów
Stobierna Krzywe
0:4
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
2:1
Stobierna Krzywe
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
0:0
LKS Jasionka
Głogovia Głogów Małopolski
0:0
Korona Rzeszów
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice
3:0
Korona Rzeszów
Głogovia Głogów Małopolski
4:1
Stobierna Krzywe
LKS Jasionka
2:3
Strug Tyczyn

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości