Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
1:3
Igloopol Dębica
Polonia Przemyśl
1:1
Ekoball Sanok
Strug Tyczyn
1:1
Piłkarskie Nadzieje Mielec
Siarka Tarnobrzeg
3:0
Błękitni Ropczyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
3:0
JKS Jarosław
Strug Tyczyn
0:3
Siarka Tarnobrzeg
Piłkarskie Nadzieje Mielec
0:2
Igloopol Dębica
Błękitni Ropczyce
1:2
Polonia Przemyśl
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
1:0
Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl
3:0
Strug Tyczyn
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Piłkarskie Nadzieje Mielec
Igloopol Dębica
0:2
Ekoball Sanok
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Siarka Tarnobrzeg
4:0
Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce
2:4
Igloopol Dębica
Strug Tyczyn
3:0*
JKS Jarosław
Piłkarskie Nadzieje Mielec
0:2
Ekoball Sanok
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
2:0
Piłkarskie Nadzieje Mielec
Ekoball Sanok
4:1
Błękitni Ropczyce
Igloopol Dębica
4:0
Strug Tyczyn
JKS Jarosław
1:4
Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarskie Nadzieje Mielec
1:6
Błękitni Ropczyce
Strug Tyczyn
0:3
Ekoball Sanok
Polonia Przemyśl
3:0
JKS Jarosław
Siarka Tarnobrzeg
3:0
Igloopol Dębica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
1:0
Siarka Tarnobrzeg
Błękitni Ropczyce
4:1
Strug Tyczyn
Igloopol Dębica
2:1
Polonia Przemyśl
JKS Jarosław
2:1
Piłkarskie Nadzieje Mielec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
2:0
Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica
3:2
JKS Jarosław
Błękitni Ropczyce
1:1
Siarka Tarnobrzeg
Piłkarskie Nadzieje Mielec
6:1
Strug Tyczyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
2:2
Piłkarskie Nadzieje Mielec
Siarka Tarnobrzeg
4:1
Strug Tyczyn
Polonia Przemyśl
2:1
Błękitni Ropczyce
JKS Jarosław
2:3
Ekoball Sanok
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
0:3
Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce
3:0
JKS Jarosław
Piłkarskie Nadzieje Mielec
0:4
Siarka Tarnobrzeg
Ekoball Sanok
2:0
Igloopol Dębica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
1:1
Piłkarskie Nadzieje Mielec
JKS Jarosław
5:1
Strug Tyczyn
Polonia Przemyśl
0:2
Siarka Tarnobrzeg
Igloopol Dębica
2:0
Błękitni Ropczyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Siarka Tarnobrzeg
- : -
JKS Jarosław
Strug Tyczyn
- : -
Igloopol Dębica
Błękitni Ropczyce
- : -
Ekoball Sanok
Piłkarskie Nadzieje Mielec
- : -
Polonia Przemyśl
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
- : -
Strug Tyczyn
JKS Jarosław
- : -
Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce
- : -
Piłkarskie Nadzieje Mielec
Igloopol Dębica
- : -
Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarskie Nadzieje Mielec
- : -
JKS Jarosław
Polonia Przemyśl
- : -
Igloopol Dębica
Siarka Tarnobrzeg
- : -
Ekoball Sanok
Strug Tyczyn
- : -
Błękitni Ropczyce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości