Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
Pauza
Dynovia Dynów
1:0
Głogovia Głogów Małopolski
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
1:3
Victoria Budy Głogowskie
KS Przybyszówka
3:0*
Pogoń Leżajsk
Stal Łańcut
6:0
Wisłok Wiśniowa
Orły Rzeszów
1:4
Sokół Sokołów Małopolski
Strug Tyczyn
8:4
Strumyk Malawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Przybyszówka
Pauza
Wisłok Wiśniowa
1:5
Orły Rzeszów
Dynovia Dynów
3:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Głogovia Głogów Małopolski
4:2
Strumyk Malawa
Victoria Budy Głogowskie
0:3
Izolator Boguchwała
Pogoń Leżajsk
- : -
Stal Łańcut
Sokół Sokołów Małopolski
6:5
Strug Tyczyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Łańcut
Pauza
Izolator Boguchwała
4:0
Dynovia Dynów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
3:2
Głogovia Głogów Małopolski
KS Przybyszówka
4:2
Victoria Budy Głogowskie
Orły Rzeszów
2:2
Pogoń Leżajsk
Strug Tyczyn
23:0
Wisłok Wiśniowa
Strumyk Malawa
0:2
Sokół Sokołów Małopolski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Rzeszów
Pauza
Wisłok Wiśniowa
2:0
Strumyk Malawa
Dynovia Dynów
2:1
KS Przybyszówka
Głogovia Głogów Małopolski
0:4
Sokół Sokołów Małopolski
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
1:0
Izolator Boguchwała
Victoria Budy Głogowskie
0:3
Stal Łańcut
Pogoń Leżajsk
7:1
Strug Tyczyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
Pauza
Sokół Sokołów Małopolski
13:0
Wisłok Wiśniowa
Izolator Boguchwała
2:2
Głogovia Głogów Małopolski
KS Przybyszówka
3:2
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Stal Łańcut
0:3
Dynovia Dynów
Orły Rzeszów
2:4
Victoria Budy Głogowskie
Strumyk Malawa
1:0
Pogoń Leżajsk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Strumyk Malawa
Pauza
Izolator Boguchwała
3:0
KS Przybyszówka
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
1:0
Stal Łańcut
Dynovia Dynów
6:1
Orły Rzeszów
Victoria Budy Głogowskie
3:2
Strug Tyczyn
Pogoń Leżajsk
2:3
Sokół Sokołów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski
9:0
Wisłok Wiśniowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sokołów Małopolski
Pauza
Wisłok Wiśniowa
0:15
Pogoń Leżajsk
KS Przybyszówka
6:2
Głogovia Głogów Małopolski
Stal Łańcut
2:3
Izolator Boguchwała
Orły Rzeszów
3:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Strug Tyczyn
1:6
Dynovia Dynów
Strumyk Malawa
1:2
Victoria Budy Głogowskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Wiśniowa
Pauza
Izolator Boguchwała
6:0
Orły Rzeszów
Dynovia Dynów
7:0
Strumyk Malawa
Głogovia Głogów Małopolski
3:0
Pogoń Leżajsk
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
0:3
Strug Tyczyn
Victoria Budy Głogowskie
2:1
Sokół Sokołów Małopolski
KS Przybyszówka
4:1
Stal Łańcut
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Leżajsk
Pauza
Wisłok Wiśniowa
1:5
Victoria Budy Głogowskie
Stal Łańcut
1:3
Głogovia Głogów Małopolski
Orły Rzeszów
2:2
KS Przybyszówka
Sokół Sokołów Małopolski
6:3
Dynovia Dynów
Strug Tyczyn
1:3
Izolator Boguchwała
Strumyk Malawa
1:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Głogovia Głogów Małopolski
Pauza
Izolator Boguchwała
3:1
Strumyk Malawa
Dynovia Dynów
15:0
Wisłok Wiśniowa
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
2:9
Sokół Sokołów Małopolski
Victoria Budy Głogowskie
3:0
Pogoń Leżajsk
KS Przybyszówka
3:0
Strug Tyczyn
Stal Łańcut
2:0
Orły Rzeszów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Budy Głogowskie
Pauza
Wisłok Wiśniowa
0:9
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Pogoń Leżajsk
2:4
Dynovia Dynów
Orły Rzeszów
2:0
Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Sokołów Małopolski
1:2
Izolator Boguchwała
Strug Tyczyn
5:1
Stal Łańcut
Strumyk Malawa
2:0
KS Przybyszówka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Dynovia Dynów
Pauza
Izolator Boguchwała
5:0
Wisłok Wiśniowa
Głogovia Głogów Małopolski
4:0
Victoria Budy Głogowskie
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
2:5
Pogoń Leżajsk
KS Przybyszówka
2:6
Sokół Sokołów Małopolski
Stal Łańcut
0:1
Strumyk Malawa
Orły Rzeszów
0:5
Strug Tyczyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Pauza
Wisłok Wiśniowa
0:9
KS Przybyszówka
Victoria Budy Głogowskie
2:3
Dynovia Dynów
Pogoń Leżajsk
4:3
Izolator Boguchwała
Sokół Sokołów Małopolski
4:0
Stal Łańcut
Strug Tyczyn
2:3
Głogovia Głogów Małopolski
Strumyk Malawa
3:1
Orły Rzeszów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Izolator Boguchwała
Wisłok Wiśniowa
- : -
Stal Łańcut
Głogovia Głogów Małopolski
1:3
Dynovia Dynów
Victoria Budy Głogowskie
3:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Pogoń Leżajsk
0:3
KS Przybyszówka
Sokół Sokołów Małopolski
2:0
Orły Rzeszów
Strumyk Malawa
1:4
Strug Tyczyn
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Przybyszówka
Pauza
Izolator Boguchwała
5:2
Victoria Budy Głogowskie
Wisłok Wiśniowa
0:3
Orły Rzeszów
Głogovia Głogów Małopolski
2:0
Strumyk Malawa
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
1:4
Dynovia Dynów
Pogoń Leżajsk
2:4
Stal Łańcut
Sokół Sokołów Małopolski
4:5
Strug Tyczyn
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Łańcut
Pauza
Izolator Boguchwała
1:1
Dynovia Dynów
Wisłok Wiśniowa
0:6
Strug Tyczyn
Głogovia Głogów Małopolski
2:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Victoria Budy Głogowskie
1:2
KS Przybyszówka
Pogoń Leżajsk
0:4
Orły Rzeszów
Sokół Sokołów Małopolski
9:0
Strumyk Malawa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Leżajsk
0:3
Strug Tyczyn
Orły Rzeszów
Pauza
Izolator Boguchwała
3:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Wisłok Wiśniowa
2:2
Strumyk Malawa
Dynovia Dynów
1:1
KS Przybyszówka
Głogovia Głogów Małopolski
0:3
Sokół Sokołów Małopolski
Victoria Budy Głogowskie
0:6
Stal Łańcut
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
Pauza
Izolator Boguchwała
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Wiśniowa
- : -
Sokół Sokołów Małopolski
Dynovia Dynów
- : -
Stal Łańcut
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- : -
KS Przybyszówka
Victoria Budy Głogowskie
- : -
Orły Rzeszów
Pogoń Leżajsk
- : -
Strumyk Malawa
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Strumyk Malawa
Pauza
Izolator Boguchwała
- : -
KS Przybyszówka
Wisłok Wiśniowa
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Pogoń Leżajsk
- : -
Sokół Sokołów Małopolski
Stal Łańcut
- : -
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Orły Rzeszów
- : -
Dynovia Dynów
Strug Tyczyn
- : -
Victoria Budy Głogowskie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sokołów Małopolski
Pauza
Izolator Boguchwała
- : -
Stal Łańcut
Dynovia Dynów
- : -
Strug Tyczyn
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- : -
Orły Rzeszów
Victoria Budy Głogowskie
- : -
Strumyk Malawa
Pogoń Leżajsk
- : -
Wisłok Wiśniowa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości