Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Stobierna
Pauza
Piast Nowa Wieś
3:0*
Novi Nosówka
Sokół Grodzisko
8:1
LKS Jasionka
Płomyk Lutoryż
1:1
Mrowlanka Mrowla
Start Lubenia
1:1
Meblosystem Zabajka
Świlczanka Świlcza
3:0
Bratek Bratkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Meblosystem Zabajka
Pauza
Bratek Bratkowice
3:0*
Novi Nosówka
Świlczanka Świlcza
5:2
Start Lubenia
KS Stobierna
6:2
Sokół Grodzisko
Mrowlanka Mrowla
2:4
Piast Nowa Wieś
LKS Jasionka
2:4
Płomyk Lutoryż
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Świlczanka Świlcza
Pauza
Piast Nowa Wieś
7:0
LKS Jasionka
Sokół Grodzisko
2:5
Meblosystem Zabajka
Novi Nosówka
4:3
Mrowlanka Mrowla
Płomyk Lutoryż
0:6
KS Stobierna
Start Lubenia
5:2
Bratek Bratkowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Lubenia
Pauza
Bratek Bratkowice
3:0
Mrowlanka Mrowla
Meblosystem Zabajka
3:1
Płomyk Lutoryż
Świlczanka Świlcza
7:1
Sokół Grodzisko
KS Stobierna
5:2
Piast Nowa Wieś
LKS Jasionka
4:5
Novi Nosówka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Bratek Bratkowice
Pauza
Piast Nowa Wieś
1:2
Meblosystem Zabajka
Sokół Grodzisko
2:1
Start Lubenia
Novi Nosówka
3:0*
KS Stobierna
Płomyk Lutoryż
0:5
Świlczanka Świlcza
Mrowlanka Mrowla
8:0
LKS Jasionka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Grodzisko
Pauza
Bratek Bratkowice
13:0
LKS Jasionka
Meblosystem Zabajka
1:2
Novi Nosówka
Start Lubenia
6:2
Płomyk Lutoryż
Świlczanka Świlcza
3:2
Piast Nowa Wieś
KS Stobierna
4:1
Mrowlanka Mrowla
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomyk Lutoryż
Pauza
Piast Nowa Wieś
4:0
Start Lubenia
Sokół Grodzisko
3:0
Bratek Bratkowice
Novi Nosówka
0:1
Świlczanka Świlcza
Mrowlanka Mrowla
4:1
Meblosystem Zabajka
LKS Jasionka
0:7
KS Stobierna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowa Wieś
Pauza
Bratek Bratkowice
3:0
KS Stobierna
Meblosystem Zabajka
8:0
LKS Jasionka
Start Lubenia
4:3
Novi Nosówka
Świlczanka Świlcza
2:1
Mrowlanka Mrowla
Sokół Grodzisko
4:1
Płomyk Lutoryż
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Novi Nosówka
Pauza
Piast Nowa Wieś
7:1
Sokół Grodzisko
Płomyk Lutoryż
0:3
Bratek Bratkowice
KS Stobierna
1:1
Meblosystem Zabajka
Mrowlanka Mrowla
3:3
Start Lubenia
LKS Jasionka
0:7
Świlczanka Świlcza
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrowlanka Mrowla
Pauza
Bratek Bratkowice
1:0
Meblosystem Zabajka
Sokół Grodzisko
3:0*
Novi Nosówka
Płomyk Lutoryż
1:0
Piast Nowa Wieś
Start Lubenia
11:0
LKS Jasionka
Świlczanka Świlcza
1:2
KS Stobierna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Jasionka
Pauza
Piast Nowa Wieś
2:1
Bratek Bratkowice
Meblosystem Zabajka
1:5
Świlczanka Świlcza
Novi Nosówka
3:2
Płomyk Lutoryż
KS Stobierna
3:3
Start Lubenia
Mrowlanka Mrowla
4:0
Sokół Grodzisko
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Stobierna
Pauza
LKS Jasionka
2:5
Sokół Grodzisko
Novi Nosówka
1:0
Piast Nowa Wieś
Meblosystem Zabajka
2:3
Start Lubenia
Bratek Bratkowice
0:5
Świlczanka Świlcza
Mrowlanka Mrowla
2:1
Płomyk Lutoryż
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Meblosystem Zabajka
Piast Nowa Wieś
1:0
Mrowlanka Mrowla
Sokół Grodzisko
2:0
KS Stobierna
Novi Nosówka
0:1
Bratek Bratkowice
Płomyk Lutoryż
5:0
LKS Jasionka
Start Lubenia
2:4
Świlczanka Świlcza
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Świlczanka Świlcza
Pauza
KS Stobierna
5:3
Płomyk Lutoryż
LKS Jasionka
0:4
Piast Nowa Wieś
Meblosystem Zabajka
4:0
Sokół Grodzisko
Bratek Bratkowice
3:2
Start Lubenia
Mrowlanka Mrowla
2:5
Novi Nosówka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Start Lubenia
Piast Nowa Wieś
0:2
KS Stobierna
Sokół Grodzisko
1:7
Świlczanka Świlcza
Novi Nosówka
6:1
LKS Jasionka
Płomyk Lutoryż
0:1
Meblosystem Zabajka
Mrowlanka Mrowla
1:5
Bratek Bratkowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Bratek Bratkowice
Pauza
KS Stobierna
2:0
Novi Nosówka
LKS Jasionka
0:3
Mrowlanka Mrowla
Start Lubenia
5:0
Sokół Grodzisko
Świlczanka Świlcza
3:0*
Płomyk Lutoryż
Meblosystem Zabajka
5:4
Piast Nowa Wieś
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Grodzisko
Pauza
Piast Nowa Wieś
1:4
Świlczanka Świlcza
LKS Jasionka
1:7
Bratek Bratkowice
Novi Nosówka
1:0
Meblosystem Zabajka
Płomyk Lutoryż
0:2
Start Lubenia
Mrowlanka Mrowla
1:2
KS Stobierna
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Płomyk Lutoryż
KS Stobierna
8:1
LKS Jasionka
Świlczanka Świlcza
3:1
Novi Nosówka
Meblosystem Zabajka
3:0
Mrowlanka Mrowla
Bratek Bratkowice
2:1
Sokół Grodzisko
Start Lubenia
6:2
Piast Nowa Wieś
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowa Wieś
Pauza
KS Stobierna
0:0
Bratek Bratkowice
LKS Jasionka
2:4
Meblosystem Zabajka
Novi Nosówka
1:6
Start Lubenia
Płomyk Lutoryż
1:0
Sokół Grodzisko
Mrowlanka Mrowla
2:4
Świlczanka Świlcza
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Novi Nosówka
Start Lubenia
5:1
Mrowlanka Mrowla
Świlczanka Świlcza
4:0
LKS Jasionka
Meblosystem Zabajka
1:2
KS Stobierna
Bratek Bratkowice
1:2
Płomyk Lutoryż
Sokół Grodzisko
3:1
Piast Nowa Wieś
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrowlanka Mrowla
Pauza
KS Stobierna
0:0
Świlczanka Świlcza
Piast Nowa Wieś
1:2
Płomyk Lutoryż
LKS Jasionka
4:5
Start Lubenia
Novi Nosówka
0:1
Sokół Grodzisko
Meblosystem Zabajka
3:3
Bratek Bratkowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Jasionka
Sokół Grodzisko
2:1
Mrowlanka Mrowla
Płomyk Lutoryż
2:2
Novi Nosówka
Start Lubenia
3:0
KS Stobierna
Świlczanka Świlcza
2:0
Meblosystem Zabajka
Bratek Bratkowice
11:1
Piast Nowa Wieś
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości