Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
4:1
Galicja Chmielnik
Piast Nowa Wieś
0:1
Głogovia Głogów Małopolski
KS Przybyszówka
2:4
Korona Rzeszów
Orzeł Wysoka Głogowska
3:1
GKS Niebylec
Staroniwa Rzeszów
1:1
Granit Wysoka Strzyżowska
LKS Jasionka
0:1
Izolatorr Boguchwała
Herman Hermanowa
2:3
KS Zaczernie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Głogovia Głogów Małopolski
3:1
Strug Tyczyn
Izolatorr Boguchwała
4:0
Herman Hermanowa
KS Zaczernie
2:2
KS Przybyszówka
Galicja Chmielnik
2:7
LKS Jasionka
GKS Niebylec
2:7
Korona Rzeszów
Granit Wysoka Strzyżowska
0:3
Piast Nowa Wieś
Orzeł Wysoka Głogowska
2:2
Staroniwa Rzeszów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
1:0
Granit Wysoka Strzyżowska
Piast Nowa Wieś
1:2
Orzeł Wysoka Głogowska
KS Przybyszówka
2:1
Izolatorr Boguchwała
Korona Rzeszów
1:0
KS Zaczernie
LKS Jasionka
4:1
Głogovia Głogów Małopolski
Staroniwa Rzeszów
1:2
GKS Niebylec
Herman Hermanowa
2:0
Galicja Chmielnik
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Głogovia Głogów Małopolski
3:2
Herman Hermanowa
Staroniwa Rzeszów
0:2
Piast Nowa Wieś
Izolatorr Boguchwała
0:4
Korona Rzeszów
Galicja Chmielnik
0:3
KS Przybyszówka
GKS Niebylec
3:2
KS Zaczernie
Granit Wysoka Strzyżowska
1:0
LKS Jasionka
Orzeł Wysoka Głogowska
3:1
Strug Tyczyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowa Wieś
2:0
GKS Niebylec
KS Przybyszówka
2:2
Głogovia Głogów Małopolski
Korona Rzeszów
1:0
Galicja Chmielnik
Strug Tyczyn
3:3
Staroniwa Rzeszów
LKS Jasionka
0:1
Orzeł Wysoka Głogowska
KS Zaczernie
3:1
Izolatorr Boguchwała
Herman Hermanowa
2:0
Granit Wysoka Strzyżowska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowa Wieś
3:2
Strug Tyczyn
Głogovia Głogów Małopolski
0:3
Korona Rzeszów
Staroniwa Rzeszów
1:6
LKS Jasionka
Galicja Chmielnik
1:5
KS Zaczernie
GKS Niebylec
2:6
Izolatorr Boguchwała
Granit Wysoka Strzyżowska
0:3
KS Przybyszówka
Orzeł Wysoka Głogowska
4:3
Herman Hermanowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
2:2
GKS Niebylec
KS Przybyszówka
1:2
Orzeł Wysoka Głogowska
Korona Rzeszów
2:3
Granit Wysoka Strzyżowska
Izolatorr Boguchwała
2:1
Galicja Chmielnik
LKS Jasionka
0:0
Piast Nowa Wieś
KS Zaczernie
1:1
Głogovia Głogów Małopolski
Herman Hermanowa
1:3
Staroniwa Rzeszów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowa Wieś
3:0
Herman Hermanowa
Głogovia Głogów Małopolski
6:0
Izolatorr Boguchwała
Staroniwa Rzeszów
1:4
KS Przybyszówka
Strug Tyczyn
2:3
LKS Jasionka
GKS Niebylec
3:3
Galicja Chmielnik
Granit Wysoka Strzyżowska
0:1
KS Zaczernie
Orzeł Wysoka Głogowska
2:1
Korona Rzeszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Przybyszówka
0:0
Piast Nowa Wieś
Korona Rzeszów
2:0
Staroniwa Rzeszów
KS Zaczernie
2:3
Orzeł Wysoka Głogowska
Izolatorr Boguchwała
2:0
Granit Wysoka Strzyżowska
Galicja Chmielnik
1:2
Głogovia Głogów Małopolski
LKS Jasionka
0:0
GKS Niebylec
Herman Hermanowa
2:0
Strug Tyczyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowa Wieś
1:0
Korona Rzeszów
Strug Tyczyn
0:1
KS Przybyszówka
LKS Jasionka
2:0
Herman Hermanowa
Orzeł Wysoka Głogowska
1:0
Izolatorr Boguchwała
GKS Niebylec
2:0
Głogovia Głogów Małopolski
Granit Wysoka Strzyżowska
3:1
Galicja Chmielnik
Staroniwa Rzeszów
3:1
KS Zaczernie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Przybyszówka
3:1
LKS Jasionka
Głogovia Głogów Małopolski
3:0
Granit Wysoka Strzyżowska
Korona Rzeszów
2:1
Strug Tyczyn
Izolatorr Boguchwała
2:2
Staroniwa Rzeszów
Galicja Chmielnik
2:4
Orzeł Wysoka Głogowska
Herman Hermanowa
2:2
GKS Niebylec
KS Zaczernie
2:1
Piast Nowa Wieś
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowa Wieś
2:0
Izolatorr Boguchwała
Strug Tyczyn
3:1
KS Zaczernie
LKS Jasionka
3:3
Korona Rzeszów
Orzeł Wysoka Głogowska
2:0
Głogovia Głogów Małopolski
GKS Niebylec
2:0
Granit Wysoka Strzyżowska
Herman Hermanowa
0:1
KS Przybyszówka
Staroniwa Rzeszów
1:0
Galicja Chmielnik
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Przybyszówka
4:1
GKS Niebylec
Głogovia Głogów Małopolski
1:0
Staroniwa Rzeszów
Korona Rzeszów
7:0
Herman Hermanowa
KS Zaczernie
3:2
LKS Jasionka
Izolatorr Boguchwała
0:4
Strug Tyczyn
Galicja Chmielnik
3:5
Piast Nowa Wieś
Granit Wysoka Strzyżowska
1:3
Orzeł Wysoka Głogowska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niebylec
1:0
Orzeł Wysoka Głogowska
Głogovia Głogów Małopolski
3:0*
Piast Nowa Wieś
Korona Rzeszów
0:1
KS Przybyszówka
Granit Wysoka Strzyżowska
2:2
Staroniwa Rzeszów
Izolatorr Boguchwała
2:0
LKS Jasionka
KS Zaczernie
1:1
Herman Hermanowa
Galicja Chmielnik
0:4
Strug Tyczyn
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Staroniwa Rzeszów
0:0
Orzeł Wysoka Głogowska
Piast Nowa Wieś
0:3*
Granit Wysoka Strzyżowska
Strug Tyczyn
0:1
Głogovia Głogów Małopolski
KS Przybyszówka
2:1
KS Zaczernie
Herman Hermanowa
2:1
Izolatorr Boguchwała
LKS Jasionka
3:1
Galicja Chmielnik
Korona Rzeszów
1:2
GKS Niebylec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Głogovia Głogów Małopolski
3:0
LKS Jasionka
Granit Wysoka Strzyżowska
1:2
Strug Tyczyn
Galicja Chmielnik
1:0
Herman Hermanowa
Izolatorr Boguchwała
1:4
KS Przybyszówka
Orzeł Wysoka Głogowska
3:0*
Piast Nowa Wieś
KS Zaczernie
1:1
Korona Rzeszów
GKS Niebylec
1:0
Staroniwa Rzeszów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Przybyszówka
1:0
Galicja Chmielnik
Korona Rzeszów
2:3
Izolatorr Boguchwała
Staroniwa Rzeszów
3:0*
Piast Nowa Wieś
Herman Hermanowa
1:7
Głogovia Głogów Małopolski
KS Zaczernie
1:1
GKS Niebylec
Strug Tyczyn
3:0
Orzeł Wysoka Głogowska
LKS Jasionka
1:1
Granit Wysoka Strzyżowska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Staroniwa Rzeszów
0:4
Strug Tyczyn
GKS Niebylec
3:0*
Piast Nowa Wieś
Granit Wysoka Strzyżowska
3:1
Herman Hermanowa
Izolatorr Boguchwała
4:0
KS Zaczernie
Galicja Chmielnik
0:5
Korona Rzeszów
Głogovia Głogów Małopolski
1:1
KS Przybyszówka
Orzeł Wysoka Głogowska
1:3
LKS Jasionka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
3:0*
Piast Nowa Wieś
KS Przybyszówka
2:0
Granit Wysoka Strzyżowska
Korona Rzeszów
1:3
Głogovia Głogów Małopolski
Izolatorr Boguchwała
0:0
GKS Niebylec
KS Zaczernie
2:2
Galicja Chmielnik
Herman Hermanowa
3:3
Orzeł Wysoka Głogowska
LKS Jasionka
2:2
Staroniwa Rzeszów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niebylec
1:1
Strug Tyczyn
Piast Nowa Wieś
0:3*
LKS Jasionka
Głogovia Głogów Małopolski
2:0
KS Zaczernie
Staroniwa Rzeszów
3:1
Herman Hermanowa
Galicja Chmielnik
4:2
Izolatorr Boguchwała
Granit Wysoka Strzyżowska
1:1
Korona Rzeszów
Orzeł Wysoka Głogowska
2:3
KS Przybyszówka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Przybyszówka
3:1
Staroniwa Rzeszów
Herman Hermanowa
3:0
Piast Nowa Wieś
LKS Jasionka
2:4
Strug Tyczyn
Korona Rzeszów
2:1
Orzeł Wysoka Głogowska
Izolatorr Boguchwała
0:2
Głogovia Głogów Małopolski
KS Zaczernie
2:0
Granit Wysoka Strzyżowska
Galicja Chmielnik
2:4
GKS Niebylec
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Głogovia Głogów Małopolski
6:0
Galicja Chmielnik
Staroniwa Rzeszów
1:1
Korona Rzeszów
Granit Wysoka Strzyżowska
3:2
Izolatorr Boguchwała
Strug Tyczyn
6:0
Herman Hermanowa
Piast Nowa Wieś
0:3
KS Przybyszówka
Orzeł Wysoka Głogowska
2:4
KS Zaczernie
GKS Niebylec
4:4
LKS Jasionka
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Galicja Chmielnik
2:2
Granit Wysoka Strzyżowska
Herman Hermanowa
0:2
LKS Jasionka
Korona Rzeszów
3:0*
Piast Nowa Wieś
Izolatorr Boguchwała
4:2
Orzeł Wysoka Głogowska
Głogovia Głogów Małopolski
1:0
GKS Niebylec
KS Zaczernie
3:2
Staroniwa Rzeszów
KS Przybyszówka
1:4
Strug Tyczyn
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
4:0
Korona Rzeszów
Piast Nowa Wieś
0:3*
KS Zaczernie
Orzeł Wysoka Głogowska
4:5
Galicja Chmielnik
Staroniwa Rzeszów
1:2
Izolatorr Boguchwała
GKS Niebylec
5:0
Herman Hermanowa
LKS Jasionka
1:4
KS Przybyszówka
Granit Wysoka Strzyżowska
0:2
Głogovia Głogów Małopolski
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Przybyszówka
3:2
Herman Hermanowa
Głogovia Głogów Małopolski
6:0
Orzeł Wysoka Głogowska
Korona Rzeszów
7:2
LKS Jasionka
Granit Wysoka Strzyżowska
3:1
GKS Niebylec
Izolatorr Boguchwała
3:0*
Piast Nowa Wieś
KS Zaczernie
2:0
Strug Tyczyn
Galicja Chmielnik
3:0
Staroniwa Rzeszów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niebylec
9:2
KS Przybyszówka
Strug Tyczyn
1:0
Izolatorr Boguchwała
Piast Nowa Wieś
0:3
Galicja Chmielnik
Orzeł Wysoka Głogowska
0:1
Granit Wysoka Strzyżowska
Staroniwa Rzeszów
0:3
Głogovia Głogów Małopolski
Herman Hermanowa
1:8
Korona Rzeszów
LKS Jasionka
1:3
KS Zaczernie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości