Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zaczernie
3:2
Trzcianka Trzciana
Korona Rzeszów
2:0
Stal II Rzeszów
Świlczanka Świlcza
0:0
Granit Wysoka Strzyżowska
Iskra Zgłobień
0:2
LKS Jasionka
GKS Niebylec
0:0
Novi Nosówka
Orzeł Wysoka Głogowska
1:3
Meblosystem Zabajka
Strug Tyczyn
1:0
Izolatorr Boguchwała
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Rzeszów
2:1
Orzeł Wysoka Głogowska
Świlczanka Świlcza
3:2
Iskra Zgłobień
Trzcianka Trzciana
1:1
GKS Niebylec
Granit Wysoka Strzyżowska
0:0
Meblosystem Zabajka
Novi Nosówka
1:2
Izolatorr Boguchwała
LKS Jasionka
1:0
KS Zaczernie
Strug Tyczyn
1:1
Korona Rzeszów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niebylec
5:1
LKS Jasionka
Iskra Zgłobień
0:1
Granit Wysoka Strzyżowska
Korona Rzeszów
4:0
Novi Nosówka
Izolatorr Boguchwała
2:1
Trzcianka Trzciana
KS Zaczernie
2:3
Świlczanka Świlcza
Orzeł Wysoka Głogowska
1:4
Strug Tyczyn
Meblosystem Zabajka
1:6
Stal II Rzeszów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Świlczanka Świlcza
0:3
GKS Niebylec
Trzcianka Trzciana
3:1
Korona Rzeszów
Granit Wysoka Strzyżowska
4:1
Stal II Rzeszów
Iskra Zgłobień
1:2
KS Zaczernie
LKS Jasionka
4:1
Izolatorr Boguchwała
Novi Nosówka
2:1
Orzeł Wysoka Głogowska
Strug Tyczyn
1:3
Meblosystem Zabajka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Rzeszów
2:3
Strug Tyczyn
Korona Rzeszów
3:0
LKS Jasionka
Izolatorr Boguchwała
1:0
Świlczanka Świlcza
GKS Niebylec
4:0
Iskra Zgłobień
Meblosystem Zabajka
1:0
Novi Nosówka
KS Zaczernie
3:1
Granit Wysoka Strzyżowska
Orzeł Wysoka Głogowska
0:3*
Trzcianka Trzciana
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Świlczanka Świlcza
0:3
Korona Rzeszów
Granit Wysoka Strzyżowska
0:4
Strug Tyczyn
Iskra Zgłobień
1:3
Izolatorr Boguchwała
LKS Jasionka
4:0
Orzeł Wysoka Głogowska
Trzcianka Trzciana
1:0
Meblosystem Zabajka
Novi Nosówka
1:0
Stal II Rzeszów
KS Zaczernie
2:2
GKS Niebylec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Rzeszów
3:4
Trzcianka Trzciana
Izolatorr Boguchwała
3:3
KS Zaczernie
Korona Rzeszów
3:1
Iskra Zgłobień
GKS Niebylec
0:1
Granit Wysoka Strzyżowska
Meblosystem Zabajka
0:1
LKS Jasionka
Strug Tyczyn
2:1
Novi Nosówka
Orzeł Wysoka Głogowska
0:4
Świlczanka Świlcza
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Świlczanka Świlcza
3:1
Meblosystem Zabajka
Granit Wysoka Strzyżowska
2:1
Novi Nosówka
Iskra Zgłobień
4:0
Orzeł Wysoka Głogowska
LKS Jasionka
1:3
Stal II Rzeszów
Trzcianka Trzciana
2:1
Strug Tyczyn
GKS Niebylec
3:0
Izolatorr Boguchwała
KS Zaczernie
0:4
Korona Rzeszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Rzeszów
1:1
Świlczanka Świlcza
Korona Rzeszów
0:0
GKS Niebylec
Izolatorr Boguchwała
1:0
Granit Wysoka Strzyżowska
Novi Nosówka
1:6
Trzcianka Trzciana
Meblosystem Zabajka
1:2
Iskra Zgłobień
Strug Tyczyn
2:1
LKS Jasionka
Orzeł Wysoka Głogowska
1:2
KS Zaczernie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Świlczanka Świlcza
1:3
Strug Tyczyn
Granit Wysoka Strzyżowska
0:2
Trzcianka Trzciana
Izolatorr Boguchwała
2:1
Korona Rzeszów
Iskra Zgłobień
0:3
Stal II Rzeszów
LKS Jasionka
6:2
Novi Nosówka
GKS Niebylec
10:0
Orzeł Wysoka Głogowska
KS Zaczernie
2:1
Meblosystem Zabajka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Rzeszów
3:1
KS Zaczernie
Trzcianka Trzciana
0:5
LKS Jasionka
Korona Rzeszów
3:0
Granit Wysoka Strzyżowska
Strug Tyczyn
4:2
Iskra Zgłobień
Orzeł Wysoka Głogowska
2:1
Izolatorr Boguchwała
Novi Nosówka
4:0
Świlczanka Świlcza
Meblosystem Zabajka
0:2
GKS Niebylec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Świlczanka Świlcza
3:1
Trzcianka Trzciana
Granit Wysoka Strzyżowska
2:3
LKS Jasionka
Izolatorr Boguchwała
0:0
Meblosystem Zabajka
Korona Rzeszów
0:3*
Orzeł Wysoka Głogowska
Iskra Zgłobień
3:2
Novi Nosówka
GKS Niebylec
5:0
Stal II Rzeszów
KS Zaczernie
2:1
Strug Tyczyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Rzeszów
4:2
Izolatorr Boguchwała
Trzcianka Trzciana
5:1
Iskra Zgłobień
LKS Jasionka
3:2
Świlczanka Świlcza
Strug Tyczyn
1:1
GKS Niebylec
Orzeł Wysoka Głogowska
2:1
Granit Wysoka Strzyżowska
Novi Nosówka
2:0
KS Zaczernie
Meblosystem Zabajka
1:0
Korona Rzeszów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Wysoka Strzyżowska
3:1
Świlczanka Świlcza
Izolatorr Boguchwała
1:3
Strug Tyczyn
LKS Jasionka
1:0
Iskra Zgłobień
Trzcianka Trzciana
1:1
KS Zaczernie
Novi Nosówka
2:1
GKS Niebylec
Meblosystem Zabajka
3:1
Orzeł Wysoka Głogowska
Stal II Rzeszów
1:5
Korona Rzeszów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Rzeszów
4:0
Strug Tyczyn
Izolatorr Boguchwała
4:0
Novi Nosówka
Orzeł Wysoka Głogowska
5:0
Stal II Rzeszów
Iskra Zgłobień
1:1
Świlczanka Świlcza
GKS Niebylec
3:1
Trzcianka Trzciana
Meblosystem Zabajka
1:2
Granit Wysoka Strzyżowska
KS Zaczernie
1:4
LKS Jasionka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Świlczanka Świlcza
1:3
KS Zaczernie
Granit Wysoka Strzyżowska
4:1
Iskra Zgłobień
LKS Jasionka
3:2
GKS Niebylec
Trzcianka Trzciana
3:1
Izolatorr Boguchwała
Novi Nosówka
0:2
Korona Rzeszów
Strug Tyczyn
5:0
Orzeł Wysoka Głogowska
Stal II Rzeszów
3:1
Meblosystem Zabajka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Rzeszów
0:3
Granit Wysoka Strzyżowska
Korona Rzeszów
3:1
Trzcianka Trzciana
Izolatorr Boguchwała
0:3*
LKS Jasionka
Orzeł Wysoka Głogowska
2:1
Novi Nosówka
GKS Niebylec
3:1
Świlczanka Świlcza
Meblosystem Zabajka
2:1
Strug Tyczyn
KS Zaczernie
0:1
Iskra Zgłobień
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Novi Nosówka
0:1
Meblosystem Zabajka
LKS Jasionka
3:4
Korona Rzeszów
Świlczanka Świlcza
2:2
Izolatorr Boguchwała
Granit Wysoka Strzyżowska
4:1
KS Zaczernie
Iskra Zgłobień
1:3
GKS Niebylec
Trzcianka Trzciana
2:2
Orzeł Wysoka Głogowska
Strug Tyczyn
5:2
Stal II Rzeszów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolatorr Boguchwała
2:0
Iskra Zgłobień
Korona Rzeszów
1:0
Świlczanka Świlcza
Orzeł Wysoka Głogowska
1:7
LKS Jasionka
GKS Niebylec
2:0
KS Zaczernie
Meblosystem Zabajka
2:2
Trzcianka Trzciana
Strug Tyczyn
0:1
Granit Wysoka Strzyżowska
Stal II Rzeszów
0:3*
Novi Nosówka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Świlczanka Świlcza
1:4
Orzeł Wysoka Głogowska
Granit Wysoka Strzyżowska
2:2
GKS Niebylec
Iskra Zgłobień
0:3
Korona Rzeszów
LKS Jasionka
3:2
Meblosystem Zabajka
Trzcianka Trzciana
3:3
Stal II Rzeszów
Novi Nosówka
0:3
Strug Tyczyn
KS Zaczernie
1:0
Izolatorr Boguchwała
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Rzeszów
0:3
LKS Jasionka
Korona Rzeszów
3:1
KS Zaczernie
Izolatorr Boguchwała
0:0
GKS Niebylec
Orzeł Wysoka Głogowska
3:2
Iskra Zgłobień
Novi Nosówka
0:2
Granit Wysoka Strzyżowska
Meblosystem Zabajka
4:0
Świlczanka Świlcza
Strug Tyczyn
3:1
Trzcianka Trzciana
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Świlczanka Świlcza
3:0
Stal II Rzeszów
Granit Wysoka Strzyżowska
0:0
Izolatorr Boguchwała
Iskra Zgłobień
0:4
Meblosystem Zabajka
Trzcianka Trzciana
2:1
Novi Nosówka
GKS Niebylec
1:1
Korona Rzeszów
KS Zaczernie
1:2
Orzeł Wysoka Głogowska
LKS Jasionka
5:0
Strug Tyczyn
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Rzeszów
3:1
Iskra Zgłobień
Korona Rzeszów
1:1
Izolatorr Boguchwała
Orzeł Wysoka Głogowska
1:1
GKS Niebylec
Trzcianka Trzciana
2:1
Granit Wysoka Strzyżowska
Novi Nosówka
1:0
LKS Jasionka
Meblosystem Zabajka
3:0
KS Zaczernie
Strug Tyczyn
5:0
Świlczanka Świlcza
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zaczernie
3:0*
Stal II Rzeszów
Świlczanka Świlcza
0:1
Novi Nosówka
Granit Wysoka Strzyżowska
2:3
Korona Rzeszów
Izolatorr Boguchwała
3:1
Orzeł Wysoka Głogowska
LKS Jasionka
7:0
Trzcianka Trzciana
Iskra Zgłobień
1:11
Strug Tyczyn
GKS Niebylec
1:2
Meblosystem Zabajka
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Rzeszów
3:1
GKS Niebylec
Strug Tyczyn
0:1
KS Zaczernie
Orzeł Wysoka Głogowska
1:1
Korona Rzeszów
Trzcianka Trzciana
3:1
Świlczanka Świlcza
Novi Nosówka
3:2
Iskra Zgłobień
Meblosystem Zabajka
2:1
Izolatorr Boguchwała
LKS Jasionka
5:0
Granit Wysoka Strzyżowska
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Świlczanka Świlcza
0:4
LKS Jasionka
Iskra Zgłobień
1:3
Trzcianka Trzciana
GKS Niebylec
2:3
Strug Tyczyn
Korona Rzeszów
0:3
Meblosystem Zabajka
Granit Wysoka Strzyżowska
2:2
Orzeł Wysoka Głogowska
Izolatorr Boguchwała
1:3
Stal II Rzeszów
KS Zaczernie
1:2
Novi Nosówka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości