Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Rzeszów
3:5
Jedność Niechobrz
Granit Wysoka Strzyżowska
1:2
Herman Hermanowa
Rudzik Rudna Mała
0:3
LZS Pogwizdów Nowy
Świlczanka Świlcza
1:2
Czarni Czudec
LKS Trzebownisko
1:4
STYROBUD Trzeboś
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
STYROBUD Trzeboś
3:0
Rudzik Rudna Mała
Czarni Czudec
3:3
Korona Rzeszów
Granit Wysoka Strzyżowska
7:0
LKS Trzebownisko
Herman Hermanowa
2:4
Jedność Niechobrz
LZS Pogwizdów Nowy
0:3
Świlczanka Świlcza
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Trzebownisko
0:4
Herman Hermanowa
Jedność Niechobrz
6:2
Czarni Czudec
Korona Rzeszów
5:0
LZS Pogwizdów Nowy
Rudzik Rudna Mała
2:1
Granit Wysoka Strzyżowska
Świlczanka Świlcza
0:3
STYROBUD Trzeboś
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Trzebownisko
2:3
Rudzik Rudna Mała
STYROBUD Trzeboś
3:2
Korona Rzeszów
Granit Wysoka Strzyżowska
12:0
Świlczanka Świlcza
Herman Hermanowa
0:3
Czarni Czudec
LZS Pogwizdów Nowy
1:10
Jedność Niechobrz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Niechobrz
6:0
STYROBUD Trzeboś
Korona Rzeszów
2:2
Granit Wysoka Strzyżowska
Czarni Czudec
7:0
LZS Pogwizdów Nowy
Rudzik Rudna Mała
3:0
Herman Hermanowa
Świlczanka Świlcza
5:0
LKS Trzebownisko
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Trzebownisko
1:4
Korona Rzeszów
STYROBUD Trzeboś
0:3
Czarni Czudec
Granit Wysoka Strzyżowska
2:6
Jedność Niechobrz
Rudzik Rudna Mała
4:3
Świlczanka Świlcza
Herman Hermanowa
2:0
LZS Pogwizdów Nowy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Niechobrz
4:0
LKS Trzebownisko
Korona Rzeszów
3:0
Rudzik Rudna Mała
Czarni Czudec
0:8
Granit Wysoka Strzyżowska
Świlczanka Świlcza
2:1
Herman Hermanowa
LZS Pogwizdów Nowy
2:3
STYROBUD Trzeboś
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Trzebownisko
4:0
Czarni Czudec
Granit Wysoka Strzyżowska
5:3
LZS Pogwizdów Nowy
Rudzik Rudna Mała
0:2
Jedność Niechobrz
Herman Hermanowa
5:0
STYROBUD Trzeboś
Świlczanka Świlcza
5:8
Korona Rzeszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Niechobrz
4:2
Świlczanka Świlcza
STYROBUD Trzeboś
3:0
Granit Wysoka Strzyżowska
Korona Rzeszów
3:0
Herman Hermanowa
Czarni Czudec
2:2
Rudzik Rudna Mała
LZS Pogwizdów Nowy
3:2
LKS Trzebownisko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Herman Hermanowa
3:0
Granit Wysoka Strzyżowska
Jedność Niechobrz
5:1
Korona Rzeszów
STYROBUD Trzeboś
3:1
LKS Trzebownisko
Czarni Czudec
3:1
Świlczanka Świlcza
LZS Pogwizdów Nowy
1:0
Rudzik Rudna Mała
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Trzebownisko
3:0
Granit Wysoka Strzyżowska
Rudzik Rudna Mała
1:2
STYROBUD Trzeboś
Świlczanka Świlcza
1:3
LZS Pogwizdów Nowy
Jedność Niechobrz
7:0
Herman Hermanowa
Korona Rzeszów
6:2
Czarni Czudec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Wysoka Strzyżowska
0:3
Rudzik Rudna Mała
STYROBUD Trzeboś
4:3
Świlczanka Świlcza
Czarni Czudec
0:4
Jedność Niechobrz
Herman Hermanowa
0:2
LKS Trzebownisko
LZS Pogwizdów Nowy
0:3
Korona Rzeszów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Rzeszów
1:2
STYROBUD Trzeboś
Świlczanka Świlcza
3:0
Granit Wysoka Strzyżowska
Rudzik Rudna Mała
2:4
LKS Trzebownisko
Czarni Czudec
6:1
Herman Hermanowa
Jedność Niechobrz
12:0
LZS Pogwizdów Nowy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Wysoka Strzyżowska
0:3
Korona Rzeszów
STYROBUD Trzeboś
2:3
Jedność Niechobrz
LKS Trzebownisko
8:0
Świlczanka Świlcza
Herman Hermanowa
0:8
Rudzik Rudna Mała
LZS Pogwizdów Nowy
0:6
Czarni Czudec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Niechobrz
3:0
Granit Wysoka Strzyżowska
Świlczanka Świlcza
6:1
Rudzik Rudna Mała
Korona Rzeszów
3:0
LKS Trzebownisko
Czarni Czudec
3:5
STYROBUD Trzeboś
LZS Pogwizdów Nowy
3:0
Herman Hermanowa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Wysoka Strzyżowska
0:3
Czarni Czudec
Rudzik Rudna Mała
1:5
Korona Rzeszów
LKS Trzebownisko
2:1
Jedność Niechobrz
STYROBUD Trzeboś
5:0
LZS Pogwizdów Nowy
Herman Hermanowa
3:0
Świlczanka Świlcza
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Niechobrz
3:0
Rudzik Rudna Mała
LZS Pogwizdów Nowy
3:0
Granit Wysoka Strzyżowska
Korona Rzeszów
5:3
Świlczanka Świlcza
Czarni Czudec
0:0
LKS Trzebownisko
STYROBUD Trzeboś
4:0
Herman Hermanowa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Wysoka Strzyżowska
0:3
STYROBUD Trzeboś
Rudzik Rudna Mała
2:2
Czarni Czudec
Świlczanka Świlcza
3:3
Jedność Niechobrz
Herman Hermanowa
0:5
Korona Rzeszów
LKS Trzebownisko
3:0
LZS Pogwizdów Nowy
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Dobrzechów
2:2
KS Zaczernie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości