Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Jasionka
Pauza
Korona Rzeszów
1:2
Victoria Budy Głogowskie
Herman Hermanowa
6:2
Mrowlanka Mrowla
Iskra Zgłobień
0:3
KS Zaczernie
Start Lubenia
0:3
Bratek Bratkowice
Sokół Grodzisko
3:2
Meblosystem Zabajka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sokół Grodzisko
KS Zaczernie
5:0
Bratek Bratkowice
Iskra Zgłobień
0:7
Korona Rzeszów
Victoria Budy Głogowskie
4:0
Herman Hermanowa
Meblosystem Zabajka
3:0
Start Lubenia
Mrowlanka Mrowla
2:5
LKS Jasionka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Lubenia
Pauza
Korona Rzeszów
2:1
KS Zaczernie
Herman Hermanowa
15:1
Iskra Zgłobień
Bratek Bratkowice
2:0
Meblosystem Zabajka
Sokół Grodzisko
5:1
Mrowlanka Mrowla
LKS Jasionka
3:0
Victoria Budy Głogowskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Bratek Bratkowice
Pauza
Korona Rzeszów
1:0
Herman Hermanowa
Iskra Zgłobień
0:8
LKS Jasionka
KS Zaczernie
2:1
Meblosystem Zabajka
Victoria Budy Głogowskie
2:2
Sokół Grodzisko
Mrowlanka Mrowla
4:1
Start Lubenia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Meblosystem Zabajka
Pauza
Herman Hermanowa
0:2
KS Zaczernie
Start Lubenia
1:1
Victoria Budy Głogowskie
Bratek Bratkowice
3:0
Mrowlanka Mrowla
Sokół Grodzisko
12:0
Iskra Zgłobień
LKS Jasionka
2:2
Korona Rzeszów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zaczernie
Pauza
Korona Rzeszów
4:1
Sokół Grodzisko
Herman Hermanowa
6:1
LKS Jasionka
Victoria Budy Głogowskie
3:1
Bratek Bratkowice
Iskra Zgłobień
0:4
Start Lubenia
Mrowlanka Mrowla
2:6
Meblosystem Zabajka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrowlanka Mrowla
Pauza
LKS Jasionka
1:3
KS Zaczernie
Meblosystem Zabajka
6:1
Victoria Budy Głogowskie
Bratek Bratkowice
7:0
Iskra Zgłobień
Start Lubenia
1:5
Korona Rzeszów
Sokół Grodzisko
1:4
Herman Hermanowa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Budy Głogowskie
Pauza
Herman Hermanowa
7:0
Start Lubenia
KS Zaczernie
6:0
Mrowlanka Mrowla
LKS Jasionka
1:2
Sokół Grodzisko
Iskra Zgłobień
2:9
Meblosystem Zabajka
Korona Rzeszów
0:0
Bratek Bratkowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Zgłobień
Pauza
Meblosystem Zabajka
0:0
Korona Rzeszów
Bratek Bratkowice
3:0
Herman Hermanowa
Start Lubenia
3:2
LKS Jasionka
Mrowlanka Mrowla
1:3
Victoria Budy Głogowskie
Sokół Grodzisko
1:4
KS Zaczernie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Rzeszów
Pauza
Herman Hermanowa
2:4
Meblosystem Zabajka
KS Zaczernie
8:1
Victoria Budy Głogowskie
LKS Jasionka
2:2
Bratek Bratkowice
Iskra Zgłobień
2:2
Mrowlanka Mrowla
Sokół Grodzisko
0:1
Start Lubenia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Herman Hermanowa
Pauza
Victoria Budy Głogowskie
8:2
Iskra Zgłobień
Meblosystem Zabajka
6:0
LKS Jasionka
Bratek Bratkowice
0:1
Sokół Grodzisko
Start Lubenia
0:6
KS Zaczernie
Mrowlanka Mrowla
0:2
Korona Rzeszów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości