Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Trzebownisko
17:0
Orzeł Wysoka Głogowska
KS Przybyszówka
6:0
Plantator Nienadówka
Junak Rzeszów - Słocina
0:11
Strug Tyczyn 2001
Aramix Niebylec
6:1
Resovia II Rzeszów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Plantator Nienadówka
0:5
LKS Trzebownisko
Aramix Niebylec
9:2
Czarni Czudec
Strug Tyczyn 2001
1:0
KS Przybyszówka
Resovia II Rzeszów
7:1
Orzeł Wysoka Głogowska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Trzebownisko
6:4
Strug Tyczyn 2001
Orzeł Wysoka Głogowska
3:1
Plantator Nienadówka
Junak Rzeszów - Słocina
0:15
Aramix Niebylec
Czarni Czudec
1:5
Resovia II Rzeszów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Aramix Niebylec
4:0
KS Przybyszówka
Czarni Czudec
7:1
Junak Rzeszów - Słocina
Resovia II Rzeszów
2:0
Plantator Nienadówka
Strug Tyczyn 2001
5:1
Orzeł Wysoka Głogowska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Przybyszówka
4:1
Czarni Czudec
Junak Rzeszów - Słocina
0:6
Resovia II Rzeszów
LKS Trzebownisko
0:10
Aramix Niebylec
Plantator Nienadówka
4:1
Strug Tyczyn 2001
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Junak Rzeszów - Słocina
1:4
KS Przybyszówka
Aramix Niebylec
7:2
Orzeł Wysoka Głogowska
Czarni Czudec
1:6
LKS Trzebownisko
Resovia II Rzeszów
0:1
Strug Tyczyn 2001
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Przybyszówka
1:1
Resovia II Rzeszów
Orzeł Wysoka Głogowska
1:2
Czarni Czudec
Plantator Nienadówka
3:3
Aramix Niebylec
Junak Rzeszów - Słocina
1:4
LKS Trzebownisko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Junak Rzeszów - Słocina
1:7
Orzeł Wysoka Głogowska
Aramix Niebylec
6:5
Strug Tyczyn 2001
Czarni Czudec
3:1
Plantator Nienadówka
KS Przybyszówka
3:0*
LKS Trzebownisko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wysoka Głogowska
2:5
KS Przybyszówka
Strug Tyczyn 2001
6:1
Czarni Czudec
LKS Trzebownisko
1:6
Resovia II Rzeszów
Plantator Nienadówka
7:1
Junak Rzeszów - Słocina
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wysoka Głogowska
2:4
LKS Trzebownisko
Plantator Nienadówka
0:3
KS Przybyszówka
Strug Tyczyn 2001
4:1
Junak Rzeszów - Słocina
Resovia II Rzeszów
7:0
Aramix Niebylec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czudec
2:4
Aramix Niebylec
LKS Trzebownisko
4:3
Plantator Nienadówka
KS Przybyszówka
8:2
Strug Tyczyn 2001
Orzeł Wysoka Głogowska
1:8
Resovia II Rzeszów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Aramix Niebylec
7:0
Junak Rzeszów - Słocina
Plantator Nienadówka
2:0
Orzeł Wysoka Głogowska
Strug Tyczyn 2001
2:3
LKS Trzebownisko
Resovia II Rzeszów
13:0
Czarni Czudec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Przybyszówka
0:1
Aramix Niebylec
Junak Rzeszów - Słocina
2:4
Czarni Czudec
Orzeł Wysoka Głogowska
1:4
Strug Tyczyn 2001
Plantator Nienadówka
0:1
Resovia II Rzeszów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Aramix Niebylec
5:1
LKS Trzebownisko
Strug Tyczyn 2001
5:2
Plantator Nienadówka
Czarni Czudec
3:0*
KS Przybyszówka
Resovia II Rzeszów
- : -
Junak Rzeszów - Słocina
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Trzebownisko
7:0
Czarni Czudec
KS Przybyszówka
2:3
Junak Rzeszów - Słocina
Orzeł Wysoka Głogowska
1:10
Aramix Niebylec
Strug Tyczyn 2001
2:4
Resovia II Rzeszów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Junak Rzeszów - Słocina
0:3
LKS Trzebownisko
Aramix Niebylec
4:0
Plantator Nienadówka
Czarni Czudec
2:1
Orzeł Wysoka Głogowska
Resovia II Rzeszów
2:1
KS Przybyszówka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Trzebownisko
8:2
KS Przybyszówka
Orzeł Wysoka Głogowska
4:4
Junak Rzeszów - Słocina
Plantator Nienadówka
5:1
Czarni Czudec
Strug Tyczyn 2001
2:2
Aramix Niebylec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Przybyszówka
6:0
Orzeł Wysoka Głogowska
Junak Rzeszów - Słocina
1:2
Plantator Nienadówka
Czarni Czudec
1:7
Strug Tyczyn 2001
Resovia II Rzeszów
3:0
LKS Trzebownisko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości