Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tytan Rzeszów
2:8
Świlczanka Świlcza
Trzcianka Trzciana
2:1
Orzeł Wysoka Głogowska
Głogovia II Głogów Małopolski
1:1
Staroniwa Rzeszów
Rudzik Rudna Mała
1:3
Rudnianka Rudna Wielka
Biała Rzeszów
3:0
Mrowlanka Mrowla
RKS Rzeszów
2:6
Dąb Dąbrowa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wysoka Głogowska
5:0
RKS Rzeszów
Świlczanka Świlcza
1:0
Rudzik Rudna Mała
Głogovia II Głogów Małopolski
2:0
Tytan Rzeszów
Dąb Dąbrowa
1:2
Staroniwa Rzeszów
Mrowlanka Mrowla
0:4
Rudnianka Rudna Wielka
Biała Rzeszów
4:2
Trzcianka Trzciana
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tytan Rzeszów
2:2
Dąb Dąbrowa
Staroniwa Rzeszów
2:4
Orzeł Wysoka Głogowska
Trzcianka Trzciana
0:3
Mrowlanka Mrowla
Rudnianka Rudna Wielka
0:0
Świlczanka Świlcza
Rudzik Rudna Mała
2:1
Głogovia II Głogów Małopolski
RKS Rzeszów
2:7
Biała Rzeszów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wysoka Głogowska
5:0
Tytan Rzeszów
Trzcianka Trzciana
11:1
RKS Rzeszów
Głogovia II Głogów Małopolski
2:0
Rudnianka Rudna Wielka
Dąb Dąbrowa
2:1
Rudzik Rudna Mała
Mrowlanka Mrowla
1:5
Świlczanka Świlcza
Biała Rzeszów
0:2
Staroniwa Rzeszów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tytan Rzeszów
1:0
Biała Rzeszów
Świlczanka Świlcza
2:1
Głogovia II Głogów Małopolski
Staroniwa Rzeszów
3:1
Trzcianka Trzciana
Rudnianka Rudna Wielka
5:1
Dąb Dąbrowa
Rudzik Rudna Mała
0:3
Orzeł Wysoka Głogowska
RKS Rzeszów
0:1
Mrowlanka Mrowla
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wysoka Głogowska
2:1
Rudnianka Rudna Wielka
Trzcianka Trzciana
2:1
Tytan Rzeszów
Dąb Dąbrowa
0:4
Świlczanka Świlcza
Mrowlanka Mrowla
5:2
Głogovia II Głogów Małopolski
Biała Rzeszów
1:2
Rudzik Rudna Mała
RKS Rzeszów
0:12
Staroniwa Rzeszów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tytan Rzeszów
0:1
RKS Rzeszów
Świlczanka Świlcza
1:1
Orzeł Wysoka Głogowska
Staroniwa Rzeszów
3:0
Mrowlanka Mrowla
Rudnianka Rudna Wielka
2:0
Biała Rzeszów
Głogovia II Głogów Małopolski
2:1
Dąb Dąbrowa
Rudzik Rudna Mała
2:1
Trzcianka Trzciana
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wysoka Głogowska
4:1
Głogovia II Głogów Małopolski
Staroniwa Rzeszów
2:1
Tytan Rzeszów
Trzcianka Trzciana
4:2
Rudnianka Rudna Wielka
Mrowlanka Mrowla
3:2
Dąb Dąbrowa
Biała Rzeszów
0:5
Świlczanka Świlcza
RKS Rzeszów
0:5
Rudzik Rudna Mała
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tytan Rzeszów
1:1
Mrowlanka Mrowla
Świlczanka Świlcza
0:1
Trzcianka Trzciana
Rudnianka Rudna Wielka
9:0
RKS Rzeszów
Głogovia II Głogów Małopolski
4:1
Biała Rzeszów
Rudzik Rudna Mała
1:5
Staroniwa Rzeszów
Dąb Dąbrowa
0:7
Orzeł Wysoka Głogowska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tytan Rzeszów
1:1
Rudzik Rudna Mała
Staroniwa Rzeszów
2:0
Rudnianka Rudna Wielka
Trzcianka Trzciana
8:1
Głogovia II Głogów Małopolski
Mrowlanka Mrowla
0:6
Orzeł Wysoka Głogowska
Biała Rzeszów
3:4
Dąb Dąbrowa
RKS Rzeszów
0:8
Świlczanka Świlcza
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Świlczanka Świlcza
0:1
Staroniwa Rzeszów
Rudnianka Rudna Wielka
2:0
Tytan Rzeszów
Głogovia II Głogów Małopolski
3:0
RKS Rzeszów
Rudzik Rudna Mała
3:1
Mrowlanka Mrowla
Dąb Dąbrowa
1:6
Trzcianka Trzciana
Biała Rzeszów
0:4
Orzeł Wysoka Głogowska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Staroniwa Rzeszów
3:0
Głogovia II Głogów Małopolski
Rudnianka Rudna Wielka
2:1
Rudzik Rudna Mała
Dąb Dąbrowa
3:0
RKS Rzeszów
Orzeł Wysoka Głogowska
5:4
Trzcianka Trzciana
Świlczanka Świlcza
3:0
Tytan Rzeszów
Mrowlanka Mrowla
4:3
Biała Rzeszów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Rzeszów
0:9
Orzeł Wysoka Głogowska
Staroniwa Rzeszów
5:0
Dąb Dąbrowa
Rudzik Rudna Mała
0:0
Świlczanka Świlcza
Trzcianka Trzciana
7:4
Biała Rzeszów
Tytan Rzeszów
3:0
Głogovia II Głogów Małopolski
Rudnianka Rudna Wielka
3:0
Mrowlanka Mrowla
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dąbrowa
- : -
Tytan Rzeszów
Świlczanka Świlcza
- : -
Rudnianka Rudna Wielka
Głogovia II Głogów Małopolski
- : -
Rudzik Rudna Mała
Mrowlanka Mrowla
- : -
Trzcianka Trzciana
Biała Rzeszów
- : -
RKS Rzeszów
Orzeł Wysoka Głogowska
- : -
Staroniwa Rzeszów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości