Dwa weekendowe sparingi !

Pracowity weekend czeka podopiecznych Wiesława Gołdy. Po intensywnych treningach w tygodniu czas na zwiększenie intensywności w grach kontrolnych. Najbliższe potyczki rozegramy z drużynami z klasy okręgowej. W sobotę o 17:00 na sztucznym boisku stadionu przy Wyspiańskiego zagramy z Crasnovią, a w niedzielę o g. 9:00 w Pakoszówce zmierzymy się z Dynovią. Jak widać więc nie będzie wiele czasu na odpoczynek, ale mamy nadzieję, że szeroka kadra pozwoli nam na optymalną dyspozycję w obu grach kontrolnych. Wreszcie po trzech meczach w iście zimowych warunkach nasi zawodnicy zagrają na sztucznych boiskach, co miejmy nadzieje sprawi im radość z gry, a przede wszystkim pokaże, w którym miejscu aktualnie jesteśmy, jeśli chodzi o formę, a także pozwoli sprawdzić się na tle wyżej notowanych rywali.