Sparingowy weekendowy bilans na "0"

1-3 w sparingu z Crasnovią i 3-1 w meczu z Dynovią, czyli sparingowy bilans na 0. W pierwszej grze kontrolnej rozegranej w sobotę na sztucznym boisku stadionu Resovii nasi zawodnicy ulegli Crasnovii. Wynik tak na prawdę rozstrzygnął się w przeciągu pierwszych 25 minut, kiedy to padły wszystkie bramki. Gole dla Crasnovii strzelali M. Stępień 2 i A. Szczepański Honorowe trafienie dla Strugu zaliczył Bartosz Zawadzki. Gole straciliśmy główniepo prostych indywidualnych błędach naszych obrońców.
W niedzielę, błędy w starciu z Dynovią, które rozegraliśmy na sztucznym boisku w Pakoszówce, także się zdarzały, ale było już ich zdecydowanie mniej i to my byliśmy drużyną prowadzącą grę czego efektem trzy bramki z czego dwie niezwykle ładnej urody po strzałach z dystansu Dominika Ferenca i Dawida Sitka, którzy zaskoczyli wysuniętego bramkarza rywala. Wynik otworzył Krzysztof Domino, który ładnie wykończył prostopadłe podanie z głębi pola. Honorowe trafienie dla rywali wpadło wobec nieporozumienia naszego bramkarza Arka Rajzera z obrońcami, a jego autorem Jakub Pantoł.
W galerii kilka zdjęć z weekendowych sparingów.
A już w środę kolejny test-mecz z wymagającym rywalem - Jednością Niechobrz