TURNIEJE ZIMOWE

TURNIEJE ZIMOWE

MKS STRUG TYCZYN w dniach 4,5,11,12 luty 2017r. był organizatorem Zimowych Turniejów w halowej piłce nożnej. Dzięki pomocy finansowej Burmistrza Tyczyna Janusza Skotnickiego i Wojewody Podkarpackiego Ewy Leniart udało się nam zorganizowac 4 turnieje w kategoriach: U-18,U-16,U-13,U-11. W wyżej wymienionych turniejach udział wzięło ok.450 chłopców z 47 klubów.

W kategorii U-18 odbył się turniej rocznika 98/99.Czołowa klasyfikacja tego turnieju przedstawia się następująco:
1.Izolator Boguchwała
2.Strug Tyczyn 99
3.Grunwald Rzeszów
4.Galicja Chmielnik
Najlepszy strzelec:Bartosz Góra (Strug Tyczyn 98)
Najlepszy bramkarz:Arkadiusz Rajzer (Strug Tyczyn 99)
Najlepszy zawodnik:Kamil Puc (Izolator Boguchwała)

W kategorii U-16 odbył się turniej rocznika 2000/2001. Czołowa klasyfikacja przedstawia się następująco:
1.Herman Hermanowa
2.Start Borek Stary
3.Stal Łańcut
4.Jedność Niechobrz
Najlepszy strzelec:Damian Wójcik (Herman Hermanowa)
Najlepszy bramkarz: Arkadiusz Bal (Strug Tyczyn)
Najlepszy zawodnik: Dominik Pelc (Start Borek Stary)

W kategorii U-13 odbył się turniej rocznika 2003/2004. Czołowa klasyfikacja przedstawia się następująco:
1.Ziomki I Rzeszów
2.Stal II Rzeszów
3.Stal I Rzeszów
4.Ziomki II Rzeszów
Najlepszy strzelec: Kacper Dziedzic (Stal Rzeszów)
Najlepszy bramkarz: Jakub Łach (Strug Tyczyn)
Najlepszy zawodnik: Damian Szary (Ziomki Rzeszów)

W kategorii U-11 odbył się turniej rocznika 2005/2006. Czołowa klasyfikacja przedstawia się następująco:
1.Resovia Rzeszów
2.Dynovia Dynów
3.Ziomki Rzeszów
4.Start Borek Stary 
Najlepszy strzelec: Mateusz Bielenda (Resovia Rzeszów)
Najlepszy bramkarz: Miłosz Zdeb (Dynovia Dynów)
Najlepszy zawodnik: Wiktoria Mikrut (Resovia Rzeszów)

Zdobywcom miejsc 1-3 wręczono piękne puchary, a wyróżnieni zawodnicy otrzymali statuetki, ufundowane przez Burmistrza Tyczyna Janusza Skotnickiego i Wojewodę Podkarpackiego Ewe Leniart.

Szczególne podziękowania za pomoc w organizacji turnieju kierujemy do pani Marii Hadała, która sprawowała opiekę medyczną; do sędziów: Marcina Tadli, Łukasza Janika, Dominika Muriasa, Krzysztofa Domino i Sebastiana Nowińskiego oraz obsłudze technicznej turnieju: Jakub Pluta, Kamil Zawiło, Wojciech Domino, Tymoteusz Bartnicki, Dominik Błażejowski,Kacper Skiba i Kacper Szczepanik.

Komentarze

Dodaj komentarz
  • Podopieczny napisał
    Największe podziękowania dla Ryszarda Domino - najważniejszej postaci organizowanych zimowych turniejów ! Dzięki i do celu !

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości