II kolejka: Strumyk Malawa - Strug Tyczyn

Już w drugiej kolejce zmierzymy się z jednym z faworytów ligi. Rywalem naszej drużyny będzie zespół Strumyk Malawa prowadzony przez trenera Adama Wałczyka nie ukrywa aspiracji związanych z awansem. Celu nie udało się osiągnąć w poprzednim sezonie, także i w tym zespół spod Rzeszowa jest wymieniany w gronie faworytów.
Na pewno sporą rolę może odgrywać specyficzne boisko, jedno z najmniejszych w lidze. Sprawia, że każde przewinienie na własnej połowie, skutkuje zagrożeniem sytuacją bramkową. Swojej szansy będziemy jednak szukać w tym, że jest ono... podobne do naszego.

Atutem rywali z pewnością jest też skład oparty na zawodnikach, którzy wiedzą o co w piłce chodzi. Adrian Tokarz, Bartosz Bereś czy Paweł Ślęzak to zawodnicy, którzy z niejednego, piłkarskiego pieca chleb jedli.

Pozostaje wierzyć, że jak to w piłce bywa beniaminek jest nieobliczalny i może zagrać bez presji.
Wierzymy, że uskrzydleni inauguracyjnym zwycięstwem możemy sprawić niespodziankę, I na to liczymy...

Mecz zostanie rozegrany w sobotnie południe.
Gorąco zapraszamy !!!

II kolejka Klasy Okręgowej Podkarpacka PN