JAKUB WOŹNIAK zamyka kadrę Strugu na rundę wiosenną !

Nasz nowy gracz jest wychowankiem naszego klubu. Jeszcze jako młody zawodnik trafił do Stali Rzeszów, gdzie rywalizował m.in. w Centralnej Lidze Juniorów. Ostatni rok spędził w Starcie Borek Stary. Może grać na skrzydle, ale równie dobrze radzi sobie w środku pomocy i ataku. 20-letni pomocnik jest czwarty wiosennym transferem drużyny seniorów. Tym samym kadra zespołu została zamknięta.

Przypomnijmy, że zespół zasilili bramkarz Adrian Nieckarz, Pomocnicy Paweł Młynarczyk i Azat Mamyrov, a po kontuzji powrócił obrońca Bartłomiej Krzyszkowski. Mamy nadzieję, że te optymalne wzmocnienia pozwolą zrealizować założony cel.
Okazja do debiutu dla nowych zawodników już w najbliższą sobotę, kiedy to zainaugurujemy rundę wiosenną wyjazdowym meczem z Zaczerniem.

zdj. Stal Rzeszów