MŁODZIEŻOWY REPREZENTANT KIRGISTANU W STRUGU !

20-letni AZAT MAMYROV został nowym zawodnikiem drużyny seniorów. Pochodzący z Kirgistanu pomocnik od trzech lat przebywa w Polsce, gdzie podjął studia i rozpoczął pracę.
Po przyjeździe do naszego kraju trenował z pierwszą drużyną Stali Rzeszów u trenera Andrzeja Szymańskiego, ale ostatecznie do Stali nie trafił. Po dwuletniej przerwie, w zimie rozpoczął treningi za naszą drużyną. Podczas zajęć i sparingów przypadł do gustu trenerowi Gołdzie. Do naszego klubu trafił na zasadzie transferu definitywnego z FC Dordoi Bishkek, Jako zawodnik aktualnego wicemistrza Kirgistanu był powoływany do młodzieżowych reprezentacji swojego kraju. Jednak praca i studia w Polsce przerwały dobrze rozwijającą sie przygodę z futbolem. Mamy nadzieje, że swoje umiejętności zaprezentuje w niebiesko-czarnych barwach...