Jedność wygrywa sparing ze Strugiem

We wczorajszym meczu sparingowym rozegranym na sztucznej murawie stadionu Resovii nasza drużyna uległa czwartoligowej Jedności Niechobrz 0:2. Warte podkreślenia jest, że bramki padły w ostatnich 10 minutach meczu. Do 80 minuty nasz zespół był równorzędnym rywalem. Pierwszego gola straciliśmy po rzucie karnym, drugi to efekt złego wyprowadzania piłki od obrony. Przebieg spotkania zgodnie z oczekiwaniami pod dyktando czwartoligowca, który prowadził grę, a Strug nastawił się na grę z kontry. To mogło przynieść oczekiwany efekt, bowiem kilkukrotnie zagroziliśmy bramce Jedności. Podopieczni Marka Kramarza również mieli kilka sytuacji do wcześniejszego objęcia prowadzenia, ale dobrze w bramce spisywał się Piotr Baran. W szeregach Strugu ponownie zagrali trzej testowani gracze, którzy prawdopodobnie dołączą do kadry drużyny. To środkowy i boczny obrońca (który może także grać w drugiej linii) oraz napastnik. W najbliższym czasie powinniśmy poznać ich przyszłość.

Natomiast kierownictwo klubu będzie czyniło starania by obcokrajowcy, którzy rozpoczęli przygotowania z zespołem seniorów, dołączyli do kadry juniorów, dzięki temu będzie możliwość rotacji pomiędzy poszczególnymi drużynami.

Nasz zespół zagrał w składzie: Baran (60. Szczepanik) - Pączek, Janik. testowany I, testowany II, Banaś (46. Malak), Wrona (60. Domino) Domino (46. Bulka), Nizioł (70. Wrona), Ferenc (67. Banaś), testowany III (60. Sitek)