Wartościowa porażka

W dzisiejszym sparingu z Wisłokiem Strzyżów przegraliśmy 3-4 (0-2). Mecz był wartościowym sprawdzianem. Na sztucznej murawie stadionu Resovii mogliśmy sprawdzić różne warianty taktyczne oraz to, jak wyglądamy motorycznie na tle wyżej notowanego rywala. Gra Strugu podobać się mogła zwłaszcza w drugiej połowie, w której doprowadziliśmy do wyrównania, którego niestety nie udało się utrzymać do końca. Jedno trafienie dla Strugu zaliczył Malak. Z dobrej strony zaprezentował się napastnik, który zdobył dwa gole i dobrze rozumiał się z kolegami z drużyny. Tak samo środkowy obrońcę, który zagrał ponownie 90 minut i możemy być z niego zadowoleni. Wystąpiło także kilku graczy testowanych, a prawdopodobnie po następnym sparingu trener zdecyduje o ich przydatności do zespołu. Mamy nadzieję, że niebawem opublikujemy nazwiska testowanych graczy.

Dziś Strug zagrał w składzie: Baran - Pasierb, Rzońca, Zaw. Testowany I, Zaw. Testowany II, Zawadzki, Banaś, Domino, Testowany III, Murias, Testowany IV.

Na zmiany: Janik, Malak, Ferenc, Pączek, Wrona, Kucharzyk, Testowany V