RYSZARD DOMINO NOWYM PREZESEM STRUGU !!!
Podczas wczorajszego Walnego Zebrania Sprawozdawczo - Wyborczego został wybrany nowy Zarząd naszego klubu. Na jego czele stanął RYSZARD DOMINO. Od kilkunastu lat związany z naszym klubem, dotychczasowy wiceprezes ds. młodzieży, z którą wykonuje kapitalną pracę, teraz będzie jego sternikiem.
Wiceprezesem ds. młodzieży został Zdzisław Cybulski, a ds. marketingu i sponsoringu - Dariusz Fudali. Funkcję sekretarza niezmiennie pełnić będzie Andrzej Grondecki, a skład Zarządu uzupełniają: Maria Hadała, Andrzej Zawadzki, Patryk Wilk oraz Dawid Krupczak.
Ryszard Domino zastąpił Jarosława Żukowskiego, który ponad 20 lat, z drobnymi przerwami pełnił funkcję Prezesa. Uwieńczeniem tej pracy był tegoroczny awans do klasy okręgowej.
PANIE RYSZARDZIE, GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA !!!