Wręczenie listów gratulacyjnych oraz statuetek

Wybór nowego Zarządu Klubu nie był jedynym punktem wczorajszego zebrania. Podczas spotkania wręczono także listy gratulacyjne i statuetki dla zawodników drużyny seniorów oraz juniorów młodszych, którzy wywalczyli awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Seniorzy nowy sezon rozpoczną w klasie okręgowej, juniorzy zagrają w Podkarpackiej Lidze Juniorów. Gratulacje naszym zawodnikom składali Burmistrz Tyczyna – Janusz Skotnicki, Przewodniczący Rady Miejskiej – Adam Skowroński oraz radny Ryszard Fornal, a także Przewodniczący Rady Osiedla – Jan Napora. W zebraniu wziął udział również Prezes Podokręgu Rzeszów – Tadeusz Kulik, który podziękował w imieniu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej ustępującemu Prezesowi Jarosławowi Żukowskiemu za wieloletnią współpracę oraz wspieranie rozwoju piłki nożnej w Tyczynie i okolicach.
Z kolei na ręce Pana Burmistrza oraz radnych Zarząd i zawodnicy wraz z trenerem złożyli podziękowania za znaczące wsparcie finansowe w postaci dotacji na funkcjonowanie stowarzyszenia.
Wszyscy zebrani wyrazili nadzieję, że wywalczony w minionym sezonie awans będzie bodźcem do dalszych sukcesów.

Powiązana galeria: